Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 4,99 EUR !!!

Cabali 2018 BLACK Rúbaň selection suché 0,75l

1 hodnotenie

Ochutnajte vynikajúci výber z južného Slovenska: Cabali 2018 BLACK Rúbaň Selection. Pôvabné spojenie Alibernetu, Cabernet Sauvignon a Merlotu odhaľuje tóny tmavého bobuľového ovocia, tabaku a klinčekov. Víno vyzrievané 26 mesiacov v barikových sudoch prináša plnú a intenzívnu chuť. Perfektný pomer kvality a ceny pre skutočných gurmánov!

€33,98 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003705
Cabali 2018 BLACK Rúbaň selection suché 0,75l
1 hodnotenie
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Cabernet sauvignon 2O18 BLACK Rúbaň selection, suché, 0,75 l

Cabali 2018 BLACK Rúbaň Selection: Skutočný výber z južného Slovenska, ktorý reprezentuje kvalitu a tradíciu strekovského vinohradníckeho rajóna. Toto výnimočné víno pochádza zo známej vinohradníckej obce Rúbaň, kde sa vinice tiahnu po honoch Starého vrchu.

Víno je neskutočne elegantné a pôsobivé - osloví vás zložitosťou a komplexnosťou, kde hlavným aktérom je Alibernet (89%), ktorý prináša charakteristické tóny tmavého bobuľového ovocia. Doplnený je o Cabernet Sauvignon (10%), ktorý pridáva hĺbku, a jemný dotyk Merlotu (1%), ktorý vnáša do vína jemnosť.

Fialovo-červený odtieň vína a komplexná paleta aróm. Na prvý dúšok rozpoznáte tmavé bobuľové ovocie, nasledované tabakom, sušeným lístím a v pozadí vás prekvapí nádych klinčekov a makovice. Na jazyku je víno ovocno-zemité, plné s dlhou tanínovou textúrou. Vyzrievanie v vyselektovaných barikových sudoch po dobu 26 mesiacov (70% nových, 30% použitých) mu dodalo zvláštnu komplexnosť a hĺbku.

Pre tých, ktorí hľadajú skutočne kvalitné víno za výhodnú cenu, je Cabali 2018 BLACK Rúbaň Selection správnou voľbou. Ideálne pre dlhodobé zrenie a archiváciu, počas ktorej víno ešte získava na charaktere. Víno odporúčame  pred podávaním dekantovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Alibernet, Cabernet Sauvignon, Merlot, cuvée
Ročník: 2018
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 15,0

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !