Cabernet sauvignon 2019, suché, 0,75 l

1 hodnotenie

Mavín - Pomfy Cabernet Sauvignon 2019 vrelo odporúčame. Toto atraktívne víno vás okúzli svojou nádhernou aromatikou čiernych ríbezlí a zrelých višní. Jeho vyzretá ovocno-korenistá chuť je stredne plná s jemnými tanínmi. Víno zrelo 26 mesiacov v barikových sudoch, čo dodáva jeho charakteru ešte väčšiu hĺbku a komplexnosť.

Cabernet Sauvignon 2019 je ideálnou voľbou pre tých, čo hľadajú elegantné a vyzreté víno na špeciálne príležitosti. Oslovte svoje chuťové poháriky touto lahôdkou!

Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.

€14,72 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003646
Cabernet sauvignon 2019, suché, 0,75 l
1 hodnotenie
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Cabernet sauvignon 2019 Rúbaň selection - víno s dušou umelca

 

Mavín - Pomfy Cabernet Sauvignon 2019 je výnimočné víno pochádzajúce z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, konkrétne z obce Rúbaň. Jeho krásna a elegantná fialovo červená farba zanecháva vo vás skvelý dojem už na prvý pohľad.

Toto víno sa vyznačuje atraktívnou aromatikou, v ktorej dominujú tóny čiernych ríbezlí, zrelých višní, vanilkový lusk a jemný dubový tón. Jeho intenzívna a príjemná vôňa sľubuje nádherný zážitok aj v chuti. Pri ochutnaní vína oceníte plnosť a harmóniu príjemných tónov, ktoré odrážajú jeho noblesnú vôňu. Je to vyzreté, stredne plné víno s jemnými tanínmi a vyváženými kyselinami, čo robí z Cabernet Sauvignon 2019 skutočný vinársky zážitok.

Toto víno má navyše nízky obsah histamínu (<0,25 mg/l), čo ho robí vhodným pre tých, ktorí majú citlivosť na histamín.

Odporúčame ho podávať pri teplote 12 - 14 °C a kombinuje sa výborne so steakmi, grilovanými špecialitami a jedlami z červeného mäsa.

Charakteristika vína:

  • Alkohol: 13,5%
  • Obsah cukru: suché
  • Pôvod hrozna: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť, Rúbaň, hon Pod Starým vrchom

Mavín - Pomfy Cabernet Sauvignon 2019 je skutočným pokladom, ktorý obohatí váš stôl a poteší vaše chuťové poháriky.

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Cabernet Sauvignon
Ročník: 2019
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 13,5

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !