Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 4,99 EUR !!!

Cuvée Cabali 2017 Selection, suché, 0,75l

Neohodnotené

Cuvée Cabali 2017 Selection, Starý Vrch, Rúbaň:

Elegancia južnoslovenskej vinohradníckej oblasti sa zračí aj v tomto exkluzívnom, výberovom víne. Nádherná granátovo-fialová farba, vyzreté noblesné arómy čučoriedky a černice, harmonicky doplnené tónmi makovice a korenia. S bohatou, dlhou chuťou plnou tanínovou textúrou vás toto víno osloví od prvého dotyku s ním. Vyzrievané 26 mesiacov v barikových sudoch, jedno z najlepších slovenských vín súčasnosti - ideálne pre milovníkov komplexných a výrazných vín.

€24,92 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Možnosti doručenia
Kód: 002953
Cuvée Cabali 2017 Selection, suché, 0,75l
Neohodnotené
POMFY Cuvée CABALI Special Selection, r. 2017, akostné víno, D.S.C., suché, 0,75 l
Tip
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Cuvée Cabali 2017 Selection, suché, 0,75l

Predstavujeme vám skvost Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, presnejšie z obce Rúbaň, hon Starý vrch. Toto výberové víno je výsledkom starostlivého výberu a kombinácie hrozna: dominujúceho Alibernetu (86 %), Cabernet Franc (13 %) a štipky Cabernet Sauvignon (1 %).

Víno prechádza procesom kvasenia pri teplote 27 – 30°C, pričom každá odroda je kvasená oddelene, aby si zachovala svoje jedinečné charakteristiky. Výnimočnosť tohto vína je ešte umocnená jeho vyzrievaním – strávilo neuveriteľných 26 mesiacov v barikových sudoch, z čoho 70 % boli nové a 30 % už používané sudy. Toto dlhodobé vyzrievanie v dreve prináša vínu komplexnú štruktúru a výraznú tanínovú textúru.

Pri pohľade na víno nás očarí jeho nádherná granátovo-fialová farba, ktorá nám naznačuje mohutnosť a komplexnosť, ktoré sa skrývajú v v každom pohári tohto fenomenálneho vína. Aróma je vyzretá, plná tónov čučoriedkovo-černicového džemu. V pozadí sa objavujú jemné tóny makovice a korenia, ktoré vínu pridávajú zložitosť a hĺbku. Chuť vína ide ruka v ruke s jeho arómou. Je bohatá, dlhá a podporená plnou tanínovou textúrou a korenitosťou. Víno v priebehu času vyzrievaním zmäkne, čím sa jeho chuť ešte viac rozvinie a zjemní.

Na eshope nakupuj-vyhodne.sk si môžete dopriať tento skvost za výhodnú cenu. Ideálny spoločník pre večery s priateľmi, rodinné oslavy alebo jednoducho pre chvíle, keď si chcete dopriať niečo výnimočné.

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Alibernet, Cabernet Sauvignon, cuvée, Cabernet franc
Ročník: 2017
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 14,5

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !