Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 4,99 EUR !!!

Dornfelder 2021, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Dornfelder 2021, D.S.C. - Pochádza z dielne uznávaného vinára Martina Pomfyho. Toto akostné odrodové víno z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti vás zaujme svojou výraznou ovocnosťou, kde dominuje bobuľové ovocie.

V chuti objavíte zamatové tóny doplnené ovocno-korenistým záverom. Nefiltrované, s prirodzeným sedimentom. Ideálny výber pre milovníkov hĺbkových a autentických vín.

Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.

€9,62 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003682
Dornfelder 2021, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Dornfelder 2021, suché, 0,75 l

  Dornfelder 2021, D.S.C. od Martina Pomfyho

Objavte výnimočnosť vína Dornfelder, ktoré vzniklo pod rukami talentovaného vinára Martina Pomfyho. Toto akostné odrodové víno sa pýši pôvodom z malebnej Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, konkrétne z obce Vinosady. Každý dúšok tohto vína vás prenesie do srdca vinohradov, kde v jeho nádhernej vôni dominuje bohatá paleta bobuľového ovocia.

Vinár Martin Pomfy pri výrobe tohto vína dbal na detaily. Dlhšia macerácia spolu s fermentáciou pri nižšej teplote do 22°C dodali vínu jeho charakteristickú chuť a aromatickú komplexnosť. Po fermentácii nasledovalo vyzrievanie vo vybraných barikových sudoch po dobu 10 mesiacov. Výsledkom je víno s jemným zamatovým nádychom, ktoré je doplnené nádherným ovocno-korenistým záverom.

Víno Dornfelder 2021, D.S.C., je nefiltrované, a preto je možné v ňom nájsť prirodzený sediment, ktorý však rozhodne nie je jeho vadou, ale skôr dokladom autentickej výroby. Víno je tiež výnimočné svojím nízkym obsahom histamínu, čo je ďalšou jeho prednosťou.

Určite neváhajte a ochutnajte tento vynikajúci produkt, ktorý je dôkazom vášne, skúseností a odborných znalostí vinára Martina Pomfyho. Objavte hĺbku a šírku chutí, ktoré nám príroda v spojení s ľudským umením dokáže ponúknuť.

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Dornfelder
Ročník: 2021
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,0

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !