Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 5,08 EUR !!!

Exkluzívny darčekový súdok (1 l) - Elegantný vianočný výber

1 hodnotenie

Hľadáte dokonalý vianočný dar? Predstavujeme Exkluzívny darčekový súdok (1 l) - elegancia a tradícia v jednom balení. Vyrobený z kvalitného dreva s kovovými doplnkami, sprevádzaný 6 pohármi pre spoločné oslavy. Možnosť vygravírovať osobné venovanie za príplatok 9,- EUR. Ideálny dar pre milovníkov pálenky, obchodných partnerov alebo pri významných príležitostiach. Objednajte si tento jedinečný vianočný dar ešte dnes!

€132 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 002448
Exkluzívny darčekový súdok (1 l) - Elegantný vianočný výber
1 hodnotenie
Darčekový súdok na pálenku Exclusive 1 l NV
Tip
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Drevený exkluzívny súdok s možnosťou gravírovania, 1 l

 

Urobte svoje Vianoce výnimočnými s naším Exkluzívnym darčekovým súdkom o objeme 1 liter. Tento elegantný, ručne robený súdok je dokonalým darčekom pre milovníkov vína, či pálenky a pre tých, ktorí oceňujú kvalitné remeslo a jedinečný dizajn.

Vyrobený s Láskou: Tento súdok je vyrobený z kvalitného prírodného dreva s krásnymi kovovými doplnkami, čo vytvára harmonický a estetický celok, ktorý odráža slovenskú remeselnú tradíciu.

Kompletná sada pre pohostinnosť: Súdok je dodávaný so 6 pohármi, čo ho robí ideálnym pre zdieľanie s priateľmi a rodinou pri vianočných oslavách a iných špeciálnych príležitostiach.

Osobná Personalizácia: Ponúkame možnosť vygravírovať osobné venovanie na prednú alebo zadnú stranu súdka za príplatok 9,- EUR, čo robí z tohto súdka ešte osobnejší a pamätný darček.

Ideálny Vianočný Darček: S týmto exkluzívnym súdkom na víno, či pálenku urobíte dojem na svojich blízkych a obdarovaných. Je to darček, ktorý zostane v pamäti a bude sa používať a obdivovať po celé roky.

Rozmery a Detaily: Vonkajšie rozmery sú 26,5 x 22,5 x 24 cm. Vnútro súdka je vyrobené zo zdravotne nezávadného nerezu a súdok sa predáva prázdny.

Spravte tento sviatočný čas nezabudnuteľným a objednajte si tento nádherný Exkluzívny Darčekový Súdok na Pálenku ešte dnes na nakupuj-vyhodne.sk!

Objednajte si ešte dnes!