Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 4,99 EUR !!!

Frankovka modrá - Dolné Orešany 2019, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Víno Mrva Stanko Frankovka modrá - Dolné Orešany 2019 je suché, 0,75 l. Tmavočervená farba s bordovým odtieňom láka na prvý pohľad. Odrodová ovocná vôňa s tónmi čerešní a sliviek dodáva vínu jemnosť a pôvab.

Šťavnato ovocná chuť s dominanciou kôstkového ovocia je výborne vyvážená jemnými kyselinami a tanínmi, s korenisto-zamatovou dochuťou. Vynikajúce víno pre milovníkov červených odrôd.

 

štandardná cena: €11,40 –5 % €10,76 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003565
Frankovka modrá - Dolné Orešany 2019, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Mrva Stanko Frankovka modrá Dolné Orešany, r. 2019, akostné víno, suché, 0,75 l 1
Tip
€11,40 –5 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Mrva Stanko Frankovka modrá - Dolné Orešany 2019, suché, 0,75 l

Mrva & Stanko Frankovka modrá - Dolné Orešany 2019 je vzrušujúce víno, ktoré vás okamžite očarí svojou bohatou tmavočervenou farbou s jemným bordovým odtieňom. Vôňa tohto vína je subtilná a pôsobivá, s decentnými tónmi čerešní a sliviek, čím vytvára nezabudnuteľnú odrodovú ovocnú atmosféru.

Jedinečná chuť tohto vína vás prekvapí svojou šťavnatosťou a bohatstvom kôstkového ovocia, ktoré dominuje v každom dúšku. Víno je skvostne vyvážené s jemnými kyselinami a tanínmi, čo dodáva celému zážitku hlbokosť a harmonickú súhru. Jeho zamatová dochuť s korenistým nádychom príjemne poteší vaše chuťové poháriky a nechá vás túžiť po ďalšom a ďalšom pohári.

Pri servírovaní odporúčame teplotu 16-18 °C, aby sa všetky jeho jedinečné arómy a chute mohli plne rozvinúť. Toto úžasné víno bude skvelým spoločníkom k prírodným úpravám červeného mäsa, najlepšie k šťavnatému steaku zo srnčieho chrbta s lahodnou demiglasou so zeleným korením a kuriatkami. Okrem toho vynikne v kombinácii s tvrdými syrmi, ktoré podčiarknu jeho výnimočnú chuťovú paletu.

V ročníku 2019 sa táto Frankovka modrá prejavuje s veľkým potenciálom zrenia, odporúčame ju uskladniť v temnom a chladnom prostredí na 2 až 8 rokov, aby ste mohli naplno vychutnať všetky jej kvality v priebehu času. Toto víno je poklad, ktorý si zaslúži sprevádzať vás pri tých najšpeciálnejších príležitostiach a zážitkoch. Vychutnajte si skutočný klenot z dielne Mrva Stanko a doprajte si jedinečný zážitok v podobe Frankovky modrej - Dolné Orešany 2019 !

Dodatočné parametre

Kategória: Víno
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Frankovka modrá
Ročník: 2019
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: výber z hrozna
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 14,0

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.