Merlot 2020, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Objavte v sebe gurmána s týmto nádherným suchým Merlotom z roku 2020 od Martina Pomfyho. Pochádzajúc z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, toto víno poteší vaše zmysly odrodovým fialovo-červeným odtieňom, bohatými arómami čierneho ovocia, horké čokolády a jemným náznakom vanilky. V chuti nájdete korenisté tóny a strednú plnosť doplnenú o jemné taníny a harmonické kyseliny. Perfektný doplnok ku každej príležitosti, dostupný vo výhodnej cene na www.nakupuj-vyhodne.sk.

Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.

€11,33 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003796
Merlot 2020, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Merlot 2020, suché, 0,75 l

Merlot 2020 od Martina Pomfyho – Odkryte skvosty Južnoslovenskej oblasti

Nie každé víno má schopnosť viesť nás na cestu, ktorá prebúdza všetky naše zmysly. Merlot od Martina Pomfyho z roku 2020 je práve jedným z týchto výnimočných skvostov. Z oblasti Južnoslovenské vinohrady, konkrétne zo Strekovského rajóna a obce Rúbaň, prichádza tento klenot z  honu "Pod malým vrchom".

Od prvého pohľadu sa prejavuje v plnej nádhere svojho odrodového fialovo-červeného odtieňa. Avšak skutočná mágia sa začne, keď sa víno naleje do pohára. Aróma čierneho bobuľového ovocia sa mieša s noblesnými tónmi horké čokolády, jemným náznakom sušených listov a dokonalým dotykom vanilky. Pri prvom ťahu pocítite korenistý začiatok, ktorý sa rozvinie do stredne plného tela, akcentovaného jemnými tanínmi a harmonickými kyselinkami.

To všetko nie je náhoda. Víno prešlo samovoľným rozkvasením a 18-dňovým kvasením v nerezovom vinifikátore s použitím techniky "pump over". Dvojročné vyzrievanie v dubových sudoch dodalo vínu jeho komplexnosť a hĺbku.

Na eshope nakupuj-vyhodne.sk sa vždy snažíme prinášať len tie najlepšie vína, ktoré zanechajú trvalý dojem. Tento Merlot je nádherným odrodovým vínom s chráneným označením pôvodu, ktoré okrem výnimočnej chuti ponúka aj nízky obsah histamínu pod 0,25 mg/l.

Vezmite si chvíľku a vychutnajte si tento nevšedný zážitok z Južnoslovenských viníc. Odporúčame podávať s jemným syrom, hovädzím steakom alebo len tak, v tichej chvíli pri západe slnka.

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Merlot
Ročník: 2020
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 13,0

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !