Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 4,99 EUR !!!

Muškát moravský 2022, suché, 0,75 l

1 hodnotenie

Martin Pomfy Muškát Moravský 2022: Toto výnimočné víno z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti vás zaujme svojou zlatisto-zelenou farbou, ktorá skrýva bohatú a viacvrstvovú arómu. Vôňa muskátového orieška, bielej moruše a bazového kvetu je jasne rozpoznateľná. V chuti dominuje jemnosť, korenistosť a sviežosť kyselín. Perfektný výber pre milovníkov kvalitného bieleho vína.

 
 
 
€9,62 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003680
Muškát moravský 2022, suché, 0,75 l
1 hodnotenie
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Muškát moravský 2022, suché, 0,75 l

Martin Pomfy Muškát Moravský 2022, Rúbaň, 0,75l

Ochutnajte výnimočný Muškát Moravský od vinára Martina Pomfyho z ročníka 2022. Toto skvelé suché víno pochádza priamo z úrodných viníc Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, konkrétne zo Strekovského vinohradníckeho rajóna. Vinice v obci Rúbaň, na hone Pod Malým vrchom, sú známe svojou výnimočnou pôdnou štruktúrou, ktorá ideálne napĺňa charakter tohto odrody.

Pri pohľade na víno upúta jeho zlatisto-zelená farba, ktorá nádherným spôsobom odráža svetlo. V aróme vína sa odkrýva široká paleta vôní. Dominuje v nej odrodový charakter s tónmi muškátového orieška, bielej moruše a bazového kvetu. Citrusový podtón len zvyšuje atraktívnosť tohto vína. Na jazyku víno pôsobí sviežo a harmonicky. Jemná, ale zároveň bohatá chuť skvostne korešponduje s nádherným aromatickým profilom a je dokonale doplnená korenitosťou a sviežosťou kyselín.

Pri obsahu alkoholu 11% objemovo je tento Muškát Moravský skvostným spoločníkom pre rôzne príležitosti, či už ide o oslavu s priateľmi alebo romantický večer vo dvojici. Potešte sa aj vy sa z výraznej a dlhotrvajúcej chuti a vône, ktorá je tak charakteristická pre túto odrodu.

Odporúčame podávať: Ideálne ako doplnok k morským plodom, rybám alebo ľahkým šalátom. Servírujte chladené, pri teplote 8-10°C, aby ste mohli naplno vychutnať všetky jeho nuansy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Muškát moravský
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 11,0

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !