Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 5,08 EUR !!!

Pálava 2022, polosuché, 0,75 l

Neohodnotené

Pálava 2022 vinárstva Vinum Nobile je vynikajúce polosuché víno, ktoré vás okúzli už na prvý pohľad svojou krásnou zelenkavo žltkastou farbou, čistotou a iskrou v pohári. Víno prekvapí svojou príjemnou muškátovo bazovou vôňou pri prvom privoňaní. Chuť vína je plná a vyvážená s tónmi citrusových plodov, čo z neho robí krásne harmonické víno. Je ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú víno s jemnou sladkosťou a osviežujúcou chuťou. Víno pochádza z Nitrianskej vinohradníckej oblasti a je označené chráneným označením pôvodu D.S.C., čo zaručuje jeho autenticitu a kvalitu.

štandardná cena: €9,90 –11 % €8,72 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003828
Pálava 2022, polosuché, 0,75 l
Neohodnotené
Vinum Nobile Winery Pálava, r. 2022, neskorý zber, polosuché, 0,75 l
€9,90 –11 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Vinum Nobile Winery Pálava 2022, polosuché, 0,75 l

Pálava 2022 od renomovaného vinárstva Vinum Nobile je víno, ktoré zastaví čas a privedie vás na cestu nezabudnuteľných chuťových zážitkov. Už pri prvom pohľade vás toto víno osloví krásnou číro zelenkavou žltkastou farbu s iskrou, ktorá vám napovie o bohatej tradícii a odbornosti, ktorá stojí za výrobou tohto výnimočného vína. Prvé privoňanie muškátovo bazovej vône vás okamžite prenesie do sveta, kde sa spájajú tradícia a moderné vinohradnícke techniky.

Harmonická a plná chuť Pálavy 2022 vás zasiahne svojou vyváženosťou. Citrusové tóny sú dokonale zladené, čo vytvára jedinečnú chuťovú kompozíciu, ktorá je ako stvorená pre všetkých, ktorí hľadajú jemnú sladkosť a osviežujúcu chuť. Toto víno je ideálnym spoločníkom pre chvíle relaxu, rodinné oslavy alebo spoločenské udalosti, kde môže byť skvelým spoločníkom pri dlhých rozhovoroch a družných debatách.

S chráneným označením pôvodu D.S.C. z Nitrianskej vinohradníckej oblasti, Pálava 2022 od Vinum Nobile je hrdým predstaviteľom slovenskej vinárskej tradície. Toto označenie zaručuje autenticitu a vysokú kvalitu tohto vína, ktoré je výsledkom dlhoročnej tradície a odbornosti vinárstva Vinum Nobile.

Odporúčaná teplota podávania 10-12°C umožňuje plne rozvinúť všetky aromatické profily, ktoré toto víno ponúka. 

Pálava 2022 je dostupná za priaznivú cenu, čo je pozvanie pre každého, kto chce ochutnať tento skvost slovenského vinohradníctva. Neodolajte tomuto pokušeniu a vyskúšajte toto skvelé víno. Urobte si radosť a objednajte si fľašu Pálavy 2022 od Vinum Nobile, ktorá vás zavedie na cestu objavovania a potešenia​.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Víno
Výrobca: Vinum Nobile Winery
Odroda: Pálava
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: polosuché víno
Prívlastok: neskorý zber
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Nitrianska vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,0

Vinum Nobile, perla slovenských viníc z oblasti Nitra, otvára dvere do sveta neobyčajných vín, ktoré sú výsledkom dlhoročnej tradície a remeselníckej dokonalosti. Vinum Nobile je zárukou vysokého štandardu a nekonečnej chuti, ktorá odzrkadľuje bohaté dedičstvo a vášeň, ktoré stoja za každou fľašou.

Vinárstvo Vinum Nobile je domovom exkluzívnych vín, ktoré boli ocenené na prestížnych medzinárodných vínnych súťažiach. Jeho vína sú oceňované najmä za ich eleganciu, štruktúru a vyváženosť, ktoré vynikajú pri každej spoločenskej udalosti. Ponuka zahŕňa širokú paletu atraktívnych vín pod značkami ako Vinum Nobile, Slovak Valley, Frizzanvino a Golden Eagle, čím sa stáva destináciou pre všetkých, ktorí sa chcú pohrúžiť do sveta vynikajúcich vín.

Vinum Nobile nie je len o výnimočných vínach, ale aj o úcte k prírode a ekologickej udržateľnosti. Vinárstvo prijíma ekologické prístupy vo svojich viniciach, čo zahŕňa biologickú ochranu pred chorobami viniča a inovatívne technológie, ktoré znižujú ekologický dopad výroby vína. Zelené inovácie sa stretávajú s tradičnou vinárskou remeselnou zručnosťou, čo vytvára harmonický vzťah medzi človekom a prírodou.

Každá fľaša vína od Vinum Nobile je pozvaním k objavovaniu bohatej histórie a kultúry vinohradníctva na Slovensku. S každým dúškom sa odhaľuje nová vrstva chuti a arómy, ktoré vás zavedú na cestu objavovania a potešenia. Doprajte si kúsok slovenskej vinárskej tradície a nechajte sa zlákať tým, čo Vinum Nobile ponúka. Toto je vinárstvo, ktoré oslavuje krásu a jedinečnosť vínnej révy, a vytvára vína, ktoré zanechávajú trvalý dojem.