Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 5,08 EUR !!!

Pinot Noir 2019, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Martin Pomfy Pinot Noir 2019 - exkluzívne víno z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Jeho krásna čerešňovo-červená farba s tehlovými odleskami láka na prvý pohľad. Šťavnatá aróma, v ktorej  dominujú tóny zrelých jahôd a sliviek s nádychom vanilky a jemnej praženej kávy, nenechá chladným žiadneho milovníka vína.

Ideálny spoločník ku grilovanému mäsu, diviny alebo syrovým pokrmom.

Položka bola vypredaná…
€9,62 / ks
Dostupnosť: Čoskoro opäť v ponuke
Môžeme doručiť do:
18.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003476
Pinot Noir 2019, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Pinot Noir 2019, suché, 0,75 l

 

Martin Pomfy Pinot Noir 2019 - exkluzívne víno, ktoré očarí každého gurmána

Toto je víno, ktoré si zamilujete na prvý pohľad a prvý dúšok. Martin Pomfy Pinot Noir 2019 v sebe  nesie v sebe jedinečný charakter Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Svojou krásnou, čerešňovo-červenou farbou s tehlovými odleskami na  vás urobí výnimočný dojem už pri prvom stretnutí.

Avšak to, čo toto víno skutočne robí výnimočným je jeho vôňa a chuť. Elegantná, harmonická, jednoducho noblesná - to sú slová, ktorými ho môžeme opísať. Aromatika tohto vína je plná šťavnatých tónov zrelých jahôd a sliviek, doplnená náznakmi vanilky a jemnými tónmi praženej kávy.

Víno Martin Pomfy Pinot Noir 2019 je viac ako len nápoj - je to umenie. Jeho exkluzívna adjustáž ho robí ideálnym darčekom pre obchodných partnerov, na jubileá, svadby alebo iné významné príležitosti.

Odporúčame ho podávať pri teplote 14 - 16 °C v kalichoch na červené vína s objemom 500 - 650 ml, ale aj dekantácia do karafy môže rozvinúť jeho plnú vôňu a chuť. Toto nádherné víno je skvelým spoločníkom k pečenému mäsu, jemným úpravám diviny a tmavého mäsa, jedlám z hydiny a pernatej zveriny, rôznym druhom syrov a dokonca aj k sladkým zákuskom.

Martin Pomfy Pinot Noir 2019 - to nie je len víno, to je skutočný zážitok. Priveďte eleganciu a noblesu do svojich chvíľ a doprajte si tento vinársky klenot. 

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Rulandské modré
Ročník: 2019
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 13,5
Položka bola vypredaná…

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !