Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 5,08 EUR !!!

Pinot Noir X 2020, Special Selection, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Pinot Noir – X 2020: Víno s chráneným označením pôvodu z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Jeho intenzívna chuť prezretých višní, nádherne sa snúbiaca s kakaovými tónmi a hrejivým korením, vám ponúka autentický zážitok. Skutočne atraktívne víno s charakterom, ktoré prebúdza vaše zmysly a zanecháva nezabudnuteľný dojem. Doprajte si ho teraz a ocitnete sa v záplave lahodných chuťových vnemov - vyskúšajte :)

Položka bola vypredaná…
€18,12 / ks
Dostupnosť: Čoskoro opäť v ponuke
Môžeme doručiť do:
18.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003799
Pinot Noir X 2020, Special Selection, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Pinot Noir X 2020, Special Selection, suché, 0,75 l

 

Pinot Noir – X 2020: Skutočné majstrovské dielo vinárstva. Toto vynikajúce víno nás vtiahne do jemného sveta chuťových nuáns a aromatických zážitkov. Toto skvelé víno s chráneným označením pôvodu  pochádza z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, konkrétne z Strekovského vinohradníckeho rajónu z obce Rúbaň, kde sa nachádza výnimočný hon Starý vrch. Toto miesto je domovom pre vynikajúce vína, a Pinot Noir – X 2020 nie je výnimkou.

Jeho príbeh začína už pri zbere hrozna. Prezreté hrozno prechádza starostlivým procesom prípravy, vrátane ohrevu pred fermentáciou na optimálnu teplotu 16 °C. Samovoľné rozkvasenie v nerezovom vinifikátore a použitie techniky „pump over“ a „delestage“ trvalo dlhých 18 dní pri teplotách do 27 °C. Po tejto intenzívnej fermentácii nasledovalo zrenie, ktoré vínu dodalo jeho jedinečný charakter. Víno odpočívalo 27 mesiacov vo veľkých dubových a použitých barikových sudoch v pomere 60/40 %. Potom nasledovali ďalšie 3 mesiace v nerezovej nádrži, kde víno získalo dokonalú harmóniu.

Výsledkom je nádherné fialovo-červené víno, ktoré sa priam pýta do pohára. Jeho vôňa je preplnená tónmi prezretého bobuľového ovocia s nádychom škorice a štipkou zelených tónov mäťového listu. Už táto nádherná vôňa sľubuje skvelý zážitok. Chuť Pinot Noir – X 2020 je nesmierne bohatá a vyvážená, s nádhernými ovocno-korenistými tónmi. Víno má výraznú textúru a príjemnú aciditu, čo robí každý jeho dúšok nezabudnuteľným.

Pinot Noir – X 2020 nie je len víno. Je to kúsok histórie, vinohradníckeho umenia a odhodlania priniesť výnimočnosť do vášho pohára. Je to víno, ktoré vás prekvapí, nadchne a nechá vás túžiť po viac. Doprajte si ho pri teplote 16 - 18 °C a ocitnete sa v záplave lahodných chuťových dojmov. Pinot Noir – X 2020: Víno, ktoré stojí za to prežiť.

Pinot Noir – X 2020 je víno, ktoré si zaslúži osobitú pozornosť pri servírovaní. Odporúčame ho podávať ako sme už písali pri teplote 16 - 18 °C. Táto ideálna teplota umožní, aby sa všetky jeho bohaté a komplexné chute a arómy dostatočne rozvinuli. Pripravte si poháre, nechajte víno chvíľu dýchať a potom sa ponorte do zážitku, ktorý prebudí všetky vaše zmysly.

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Rulandské modré
Ročník: 2020
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 14,0
Položka bola vypredaná…

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !