Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 5,08 EUR !!!

Rizling vlašský 2018, Special Selection, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Rizling vlašský 2018 - Special Selection predstavuje vrcholné dielo z viníc Malokarpatskej oblasti. Toto suché, akostné víno osloví svojím hrejivým buketom, kde dominujú tóny sušených hrozienok, medu a kandizovaného ovocia, doplnené jemným nádychom harmančeku a čajových lístkov.

V chuti objavíte harmonickú kombináciu, podčiarknutú typickou malokarpatskou mineralitou. Svojou žlto-zelenou farbou a plnosťou chuti je skutočným pokladom pre milovníkov vína.

€14,72 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 002943
Rizling vlašský 2018, Special Selection, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Rizling vlašský 2018, Special Selection, suché, 0,75 l

 

Rizling vlašský 2018 - Special Selection

Keď sa príroda stretne s remeslom, umom  a vášňou vinára, vzniká niečo naozaj výnimočné. Takto sa dá charakterizovať Rizling vlašský 2018 z edície Special Selection.

Toto víno sa zrodilo v srdci Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, v malebnom mestečku Modra,  (hon Šajby), kde sú vinice pestované s láskou a tradičnou starostlivosťou. Víno je výsledkom dlhoročných skúseností, moderných technológií a tradície, ktorá v tejto oblasti pretrváva už generácie.

Vôňa tohto vína je nádherná a intenzívna. Po otvorení fľaše vás prenesie do sveta plného tónov sušených hrozienok, medu a kandizovaného ovocia. Tieto nádherné aromatické tóny sú doplnené jemným nádychom čerstvo odtrhnutých čajových lístkov a harmančeka, čo pridáva vínu eleganciu a sofistikovanosť.

V chuti sa odzrkadľuje všetko, čo vôňa sľubuje. Víno je v chuti dlhé, harmonické, plné príjemnej pikantnosti a jemnej korenitosti. Kombinácia týchto chutí sa dokonale spája s typickou malokarpatskou mineralitou, čím vytvára komplexný a plný zážitok.

Aj vďaka obsahu alkoholu 13% je víno vyvážené a má peknú štruktúru. Jeho charakteristika je doplnená tým najlepším, čo môže vinohrad ponúknuť, čo z neho robí dokonalého spoločníka k rôznym príležitostiam, od rodinných osláv po romantické večere pri sviečkach.

Rizling vlašský 2018, Special Selection je víno, ktoré nechce byť len konzumované, ale skôr vychutnávané. Je to oslava tradície, vášne a remesla. Je to príbeh regiónu, príbeh vinohradu a príbeh vinára. Je to skvost, ktorý zaslúži svoje miesto na stole každého milovníka vína.

 

Odporúčame podávať:

Rizling vlašský 2018, Special Selection odhalí všetky svoje bohaté nuansy a výnimočný charakter najlepšie pri teplote 10 - 12 °C. Pre optimálny zážitok odporúčame použiť kalichy na biele vína s objemom 300 – 370 ml.

Kulinárske možnosti tohto vína sú pestré a rozmanité. Ideálne sa hodí k sladkovodným rybám, kde jeho ovocné tóny a jemná mineralita dopĺňajú jemné mäso rýb. Skvelé je aj v kombinácii s rôznymi morskými plodmi, kde podčiarkne ich sviežosť a šťavnatosť.

Pre milovníkov mäsa je Rizling vlašský 2018 skvelým partnerom k rôznym úpravám bravčového a teľacieho mäsa. Jeho vyvážená chuť a komplexnosť zvýrazní arómu mäsa a dodá celkovému gastronomickému zážitku nový rozmer.

Bez ohľadu na to, či plánujete večeru pre dvoch, rodinnú oslavu alebo len relaxačný večer so skvelým jedlom, tento Rizling vlašský 2018, Special Selection je tým pravým vínom, ktoré dokonale doplní váš stôl.

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Rizling vlašský
Ročník: 2018
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 13,0

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !