Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 5,08 EUR !!!

Rulandské šedé 2022, suché, 0,75 l

1 hodnotenie

Rulandské šedé 2022 od Vinum Nobile je víno, ktoré vás zaujme svojou čírou farbou so zeleným nádychom a iskrou. Už pri prvom privoňaní sa vám naskytne paleta nádherných ovocných tónov, predovšetkým zelenej broskyne, ktorá je následne doplnená v chuti, spolu so šťavnatou limetkou. Toto víno je dobre štruktúrované, a jeho kvalita je podčiarknutá zlatou medailou získanou na medzinárodnej výstave Bacchus Madrid. Aktuálny ročník získal uznanie ako šampión bielych vín Šenkvice 2023, Vitis Aurea Modra 2023 či Dámska degustácia Topoľčianky. Toto víno pochádza z Nitrianskej vinohradníckej oblasti a je označené chráneným označením pôvodu D.S.C. 

Objednajte si fľašu tohto vynikajúceho vína a užite si chuť a arómu, ktoré vás prenesú do srdca slovenských viníc. Toto víno je ideálnym spoločníkom pre večery v príjemnej spoločnosti alebo ako vynikajúci darček pre milovníkov vína. Neodolajte pokušeniu a vychutnajte si Rulandské šedé 2022 od Vinum Nobile, ktoré je skvostom medzi slovenskými vínami.

štandardná cena: €9,90 –11 % €8,72 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003826
Rulandské šedé 2022, suché, 0,75 l
1 hodnotenie
Vinum Nobile Winery Rulandské šedé, r. 2022, neskorý zber, suché, 0,75 l
€9,90 –11 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Vinum Nobile Winery Rulandské šedé 2022, suché, 0,75 l

Rulandské šedé 2022 renomovaného vinárstva Vinum Nobile Vás osloví svojím prejavom zamatovej mäkkosti, elegancie a sofistikovanosti a nezaprie že pochádza z bohatých vinohradov Nitrianskej vinohradníckej oblasti. Toto suché biele víno s chráneným označením pôvodu D.S.C. je dôkazom kvality a vinárskeho umenia, ktoré stoja za značkou Vinum Nobile.

Už pri prvom pohľade na toto víno vás zaujme jeho číra žltkastá farba so zeleným odtieňom, ako prísľub sviežosti a jemnosti, ktoré sú skryté v každom dúšku tohto výnimočného vína. Jeho vôňa je plná ovocných tónov zelenej broskyne, ktorá vás okamžite prenesie do sveta kde príroda a vinohradnícka remeselnícka zručnosť idú ruka v ruke.

Chuť tohto vína je dobre štruktúrovaná s pocitom broskyne a šťavnatej limetky, ktorá vás zaujme svojou sviežosťou a ovocnou harmóniou. Toto víno je ideálnym spoločníkom pre rôzne príležitosti, či už je to rodinná večera alebo spoločenská udalosť, kde môže byť skvelým partnerom na družné rozhovory.

Rulandské šedé 2022 si získalo uznanie na medzinárodnej úrovni, ako to dokazujú zlaté medaily získané na prestížnych výstavách a súťažiach, ako je Bacchus Madrid a mnohé iné. Tieto ocenenia svedčia o vysokom štandardu a kvalite tohto vína, ktoré je výsledkom dlhoročnej tradície a odbornosti vinárstva Vinum Nobile.

                                                                

Odporúčaná teplota servírovania tohto vína je 10 - 12°C, čo umožňuje plne rozvinúť jeho aromatický profil a ponúka optimálny chuťový zážitok. S obsahom alkoholu 12,20% a objemom 0,75L je toto víno perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú výnimočné víno za priaznivú cenu.

Rulandské šedé 2022 od Vinum Nobile je nielen skvelým spoločníkom pre rôzne príležitosti, ale aj vynikajúcim darčekom pre milovníkov vína. Jeho elegancia a sofistikovanosť z neho robia ideálnu voľbu pre tých, ktorí si chcú dopriať niečo výnimočné a zároveň ochutnať nádherné víno z úrodných viníc Slovenska. Nezmeškajte príležitosť ochutnať toto výnimočné víno a objednajte si fľašu Rulandské šedé 2022 od Vinum Nobile, ktorá vás zavedie na cestu objavovania a potešenia​​.

Dodatočné parametre

Kategória: Víno
Výrobca: Vinum Nobile Winery
Odroda: Rulandské šedé
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: neskorý zber
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Nitrianska vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,0

Vinum Nobile, perla slovenských viníc z oblasti Nitra, otvára dvere do sveta neobyčajných vín, ktoré sú výsledkom dlhoročnej tradície a remeselníckej dokonalosti. Vinum Nobile je zárukou vysokého štandardu a nekonečnej chuti, ktorá odzrkadľuje bohaté dedičstvo a vášeň, ktoré stoja za každou fľašou.

Vinárstvo Vinum Nobile je domovom exkluzívnych vín, ktoré boli ocenené na prestížnych medzinárodných vínnych súťažiach. Jeho vína sú oceňované najmä za ich eleganciu, štruktúru a vyváženosť, ktoré vynikajú pri každej spoločenskej udalosti. Ponuka zahŕňa širokú paletu atraktívnych vín pod značkami ako Vinum Nobile, Slovak Valley, Frizzanvino a Golden Eagle, čím sa stáva destináciou pre všetkých, ktorí sa chcú pohrúžiť do sveta vynikajúcich vín.

Vinum Nobile nie je len o výnimočných vínach, ale aj o úcte k prírode a ekologickej udržateľnosti. Vinárstvo prijíma ekologické prístupy vo svojich viniciach, čo zahŕňa biologickú ochranu pred chorobami viniča a inovatívne technológie, ktoré znižujú ekologický dopad výroby vína. Zelené inovácie sa stretávajú s tradičnou vinárskou remeselnou zručnosťou, čo vytvára harmonický vzťah medzi človekom a prírodou.

Každá fľaša vína od Vinum Nobile je pozvaním k objavovaniu bohatej histórie a kultúry vinohradníctva na Slovensku. S každým dúškom sa odhaľuje nová vrstva chuti a arómy, ktoré vás zavedú na cestu objavovania a potešenia. Doprajte si kúsok slovenskej vinárskej tradície a nechajte sa zlákať tým, čo Vinum Nobile ponúka. Toto je vinárstvo, ktoré oslavuje krásu a jedinečnosť vínnej révy, a vytvára vína, ktoré zanechávajú trvalý dojem.