Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 5,08 EUR !!!

Rulandské šedé - Nová Vieska 2022, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Mavín - Pomfy Rulandské šedé 2022: Obľúbená voľba mnohých milovníkov kvalitného vína - Rulandské šedé ročníka 2022, pochádzajúce z Novej Viesky. Toto lahodné víno vás poteší svojou ľahkosťou a jemnou kyselinkou. V jeho aromatickom profile dominujú tóny zeleného melónu, korenia a zeleného jablka.

Ako bonus, podobne ako iné vína z dielne Martina Pomfyho, ponúka nízky obsah histamínu. Potešte svoje zmysly týmto vinárskym skvostom!❤

€9,62 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003758
Rulandské šedé - Nová Vieska 2022, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Rulandské šedé - Nová Vieska 2022, suché, 0,75 l

Mavín - Pomfy Rulandské šedé 2022: Víno s príbehom

Slovensko má mnoho vinárskych skvostov a medzi ne nepochybne patrí aj toto Rulandské šedé, ktoré je synonymom pre eleganciu, kvalitu a noblesu.

Toto výnimočné víno sa vyznačuje jasnou, zlatisto-žltou farbou, ktorá v pohári vytvára tanečné odrazy svetla. Avšak pravá mágia začína, keď k vínu priložíte nos. Jeho vôňa je komplexná, vyvážená a zvodná. Neodolateľné tóny zeleného melónu sa miešajú s nádychom jemného korenia a sviežosti zeleného jablka, vytvárajúc tak harmonický aromatický zážitok.

V chuti vína sa odráža jeho bohatý aromatický profil. Je ľahké a osviežujúce, s jemnou kyselinkou, ktorá dodáva vínu správnu štruktúru a hĺbku. A keď ho ochutnáte, odhalíte všetky vrstvy jeho komplexnosti a bohatstva.

Čo robí toto víno ešte výnimočnejším, je jeho nízky obsah histamínu. Vďaka tomu je ideálnym spoločníkom aj pre tých, ktorí hľadajú vínne pôžitky bez obáv z alergických reakcií. A keďže pochádza z dielne vinára Martina Pomfyho, môžete si byť istí, že máte v rukách produkt vysokej kvality, vytvorený s láskou a vášňou k vinárstvu.

Mavín - Pomfy Rulandské šedé 2022 je víno, ktoré osloví nielen vaše chuťové bunky, ale aj vaše srdce. Perfektný spoločník pre všetky výnimočné príležitosti, ale aj pre tiché večery strávené v dobrej spoločnosti.

Odporúčame podávať:

Mavín - Pomfy Rulandské šedé 2022 je víno, ktoré plne rozvinie svoje charakteristiky pri správnej teplote. Odporúčame ho preto podávať pri teplote 10 - 12 °C. Pre najlepší chuťový zážitok použite poháre na biele víno s objemom medzi 300 – 370 ml.

Kulinárske kombinácie s týmto výnimočným vínom sú široké. Výborne sa hodí k hutnejším a korenistejším pokrmom. Rýbie špeciality, alebo ťažšie úpravy hydiny sú jeho ideálnym spoločníkom. Rovnako si pochutnáte, keď ho skombinujete so sladkovodnými rybami, hríbovým či mäsovým rizotom. A nezabúdajte na jedlá z teľaciny a dusené mäso - v spojení s týmto Rulandským šedým sa stanú kulinárskym vrcholom.

Majte na pamäti, že každé víno má svoje jedinečné charakteristiky. Experimentujte s kombináciami chutí a nájdite sami ten najlepší pár pre vaše Mavín - Pomfy Rulandské šedé 2022.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Rulandské šedé
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !