Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 5,08 EUR !!!

Rulandské šedé - Rúbaň 2022, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Rulandské šedé z Rúbaňa od Martina Pomfyho zaujme krásnou zlatisto-žltou farbou a decentnou vôňou, kde dominuje medovosť a tóny zeleného jablka s hruškovým pyré. Chuť tohto vína je plná, ovocno-korenistá s dotykom zázvoru.

Výnimočným plusom je nízky obsah histamínu. Ideálny spoločník k hutnejším pokrmom, alebo dokonalý darček pre milovníka vína.

€10,20 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003791
Rulandské šedé - Rúbaň 2022, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Rulandské šedé - Rúbaň 2022, suché, 0,75 l

Mavín - Pomfy Rulandské šedé 2022 z Rúbaňa:

Vinárstvo Martina Pomfyho vytvorilo jedinečné Rulandské šedé, ktoré skvele reprezentuje charakter tejto obľúbenej odrody. Toto víno oslní svojou zlatisto-žltou farbou, ktorá je symbolom kvality a zrelosti, a pripomína teplo slnečných dní v južnoslovenských vinohradoch.

Decentná vôňa tohto Rulandského šedého je skutočným zážitkom pre čuchové zmysly. Medovosť, ktorá vás obklopí, je doplnená jemnou chlebovinkou a nečakanými tónmi zeleného jablka a hruškového pyré. Táto kombinácia vás zavedie do sveta skutočných aromatických dobrodružstiev.

Chuť vína je výrazná, plná a ovocno-korenistá. Pocítite nádych exotického zázvoru, ktorý je dokonale vyvážený harmonickou kyselinkou. Toto Rulandské šedé je víno s komplexným charakterom, ktorý zaujme aj náročného degustátora.

Ďalším bonusom tohto výnimočného vína je jeho nízky obsah histamínu, čo je dobrá správa pre všetkých, ktorí hľadajú víno s minimálnym vplyvom na alergie.

Odporúčame podávať:

Optimálna teplota podávania tohto Rulandského šedého je 10 - 12 °C, čo zvýrazní všetky jeho chuťové a aromatické nuansy. Kalich na biele víno s objemom medzi 300 – 370 ml je ideálny na vychutnanie každého dúška. Mavín - Pomfy Rulandské šedé je skvelý spoločník k hutným a korenistým pokrmom, rybím špecialitám, ťažším úpravám hydiny a jedlám z teľaciny a duseného mäsa.

Svojou komplexnosťou a charakterom je toto víno skutočným pokladom z vinohradníckej obce Rúbaň. Je to dar od prírody, ktorý bol zdokonalený skúsenými rukami Martina Pomfyho.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Rulandské šedé
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 13,0

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !