Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 5,08 EUR !!!

Sauvignon - Nová Vieska 2022, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Sauvignon 2022 od vinárstva Mavín | Martin Pomfy je príkladom dokonalého Sauvignonu s nádhernou zelenkavo-zlatistou farbou a doslova omamnou vôňou.

Vôňa zaujme citrusovými tónmi doplnenými nádychom trávy a bielych ríbezlí. V chuti odhalíte ovocno-trávový charakter s dotykom vinohradníckej broskyne, zjemnený príjemnou kyselinkou. Ideálne k rôznorodým jedlám od lososa až po kozí syr. Výnimočný spoločník pre každú príležitosť.

Položka bola vypredaná…
€9,62 / ks
Dostupnosť: Čoskoro opäť v ponuke
Môžeme doručiť do:
18.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003679
Sauvignon - Nová Vieska 2022, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Sauvignon - Nová Vieska 2022, suché, 0,75 l

Znovuobjavte výnimočný charakter Sauvignonu s vínom Martin Pomfy Sauvignon blanc 2022, D.S.C. Prichádza k nám priamo z vinárstva Mavín, kde pod taktovkou Martina Pomfyho vznikajú skvosty slovenského vinárstva. Tento konkrétny kúsok vás očarí svojou žiarivou zelenkavo-zlatistou farbou, ktorá v kalichu pripomína zlato zmiešané so sviežou jarou.

Vôňa je zvodná, akoby ste práve otvorili nádoby s čerstvo nazbieraným citrusovým ovocím. Zaznievajú v nej tóny limetky, grapefruitu, a to všetko podčiarknuté jemným nádychom čerstvo posekanej trávy a pikantnosťou bielych ríbezlí. Keď sa víno prelieva cez jazyk, rozvíja sa skutočná symfónia chutí: od jemného ovocno-trávového charakteru až po prekvapivý náznak vinohradníckej broskyne.

Kyselinka je v tomto víne príjemne vibrujúca, dodávajúca mu sviežosť a živý charakter, čo zabezpečuje, že každý dúšok je osviežujúcim zážitkom. A ako bonus, tento Sauvignon má nízky obsah histamínu, čo je skvelou správou pre všetkých s citlivosťou na histamín.

Odporúčame podávať: Toto víno je výnimočné vo svojej flexibilite. Najlepšie sa cíti pri teplote 10 - 12 °C v kalichoch na biele vína s objemom medzi 300 a 370 ml. Je skvelým aperitívom, ale tiež skvele dopĺňa studené predkrmy, rybích špecialít a k mnohým jedlám, ako sú napríklad cestoviny s gorgonzolou či údené ryby.

Charakteristika vína:

  • Alkohol: 11,5 %
  • Obsah cukru: suché
  • Pôvod hrozna: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť, Obec: Nová Vieska, Hon: Veterný vrch

Kúpiť tento skvost od Martina Pomfyho znamená investovať do chutného zážitku, ktorý obohatí každý stôl a spoločenskú udalosť.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Sauvignon
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 11,5
Položka bola vypredaná…

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !