Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 5,08 EUR !!!

Tramín červený 2022, sladké, 0,75 l

Neohodnotené

Z Južnoslovenskej oblasti, zo Strekovského rajónu sa predstavuje tento elegantný Tramín. Svieti jasnou zlatisto-žltou farbou, v aróme nás zvádza tónmi liči, ružového kvetu a náznakom exotického ovocia. Chuť harmonicky reflektuje aromatické postrehy, s príjemnou nasladlosťou zvyškového cukru.

€12,46 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003794
Tramín červený 2022, sladké, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Tramín červený 2022, sladké, 0,75 l

 

Predstavujeme vám víno z južnej časti Slovenska, priamo zo srdca Strekovského vinohradníckeho rajónu - Tramín červený od vinára Martina Pomfyho.

Víno pochádza z obce Nová Vieska, konkrétne z lokality Veterný vrch. Táto oblasť je známa svojimi ideálnymi podmienkami pre pestovanie viniča a produkciou vín s výrazným charakterom a osobitým terroir.

Pri pohľade na toto víno budete očarení jeho jasnou zlatisto-žltou farbou, ktorá svieti v pohári ako slnko v letnom období. No skutočný zážitok prichádza pri prvom nádychu - aróma vína je elegantná a komplexná. Výrazné tóny liči dominujú, doplnené nádherným kvetom ruže. A ak sa ponoríte hlbšie do arómy, objavíte aj jemné náznaky korenistosti a nasladlosti exotického ovocia.

Pri prvom súste potom zistíte, že chuť vína skvele kopíruje aromatické vnemy. Je sladká, ale nie príliš, a dokonale vyvážená. Zvyškový cukor prináša príjemnú nasladlosť, ktorá je podporená tými istými ovocnými a kvetinovými tónmi, ktoré sme identifikovali v aróme.

To, čo robí toto víno skutočne výnimočným, je jeho autenticita a jedinečnosť. Nie je len akostným odrodovým vínom, ale skutočne predstavuje esenciu oblasti, z ktorej pochádza.

Celkovo, Martin Pomfy Tramín červený 2022 je dokonalým spoločníkom pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len víno - hľadajú zážitok, cestu do srdca slovenských vinohradov.

Odporúčame podávať:

Tramín červený je vďaka svojim bohatým aromatickým vlastnostiam veľmi všestranným vínom. Jeho bohatá aróma a chuť dokonale komplementujú množstvo jedál a situácií.

 1. Teplota: Aby ste mohli naplno vychutnať všetky nuansy tohto vína, odporúčame ho podávať pri teplote 8 - 10°C. Pred podávaním odporúčame víno na krátky čas uložiť do chladničky alebo vychladiť vo vínnej chladičke.

 2. Sprievod jedlom:

  • Dezerty: Vďaka svojej sladkosti je ideálnym spoločníkom k dezertom, najmä k tým ovocným. Vyskúšajte ho napríklad s jahodovým tiramisu alebo ovocným pohárom.
  • Ovocné šaláty: Víno harmonicky ladí s ovocnými šalátmi, ktoré zahŕňajú exotické ovocie ako je mango, ananás alebo melón.
  • Syr: Tramín červený nádherne komplementuje mnoho druhov syrov, najmä modré syry alebo syry s výraznou chuťou, ako je camembert či brie.
  • Ázijská kuchyňa: Skúste ho kombinovať s pikantnými ázijskými jedlami, kde sladkosť vína pomôže vyvážiť pikantnosť a korenie.
 3. Príležitosti: Víno je ideálnym spoločníkom pre oslavy, romantické večery alebo relaxačné večery na terase. Je tiež skvelým doplnkom k piknikom alebo pri západe slnka.

Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete podávať tento Tramín červený, je dôležité si ho vychutnať v spoločnosti dobrých priateľov a milovaných osôb.

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Tramín červený
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: sladké víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,0

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !