Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 4,99 EUR !!!

Zweigeltrebe 2021, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Oslňujúce rubínovo červené víno od Martina Pomfyho, ktoré v sebe kombinuje arómu bobuľového a kôstkového ovocia s jemne zamatovou chutnou. Jeho originálny charakter, výsledok kríženia odrôd Svätovavrinecké a Frankovka Modrá, ho predurčuje na nezabudnuteľný zážitok. Ideálne na zvláštne príležitosti alebo pohodové večery s priateľmi. Vychutnajte si výnimočný charakter Zweigeltrebe z roku 2021.

Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.

€10,76 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003683
Zweigeltrebe 2021, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Zweigeltrebe 2021, suché, 0,75 l

Mavín - Pomfy Zweigeltrebe 2021, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l je príjemným prekvapením na slovenskom trhu s vínom.  Elegantná rubínová farba tohto vína z produkcie Martina Pomfyho vás určite upúta na prvý pohľad. Táto vizuálna stránka je v dokonalom súlade s jeho nádhernou aromatikou, ktorá sa otvára tónmi bobuľového a kôstkového ovocia.

Zweigeltrebe je výsledkom kríženia odrôd Svätovavrinecké a Frankovka Modrá. Vytvára tak unikátnu kombináciu charakteristík oboch odrôd, čo sa odráža v jej osobitom esprite a hlbokej chuti. Chuť vína je jemne zamatová s harmonickým prepojením aromatických nuancí a ľahkým čokoládovo-krémovým záverom. S postupujúcim vekom víno získava na hĺbke a komplexnosti.

Jedným z hlavných predností tohto vína je aj jeho nízky obsah histamínu, ktorý je menej ako 0,25 mg/l. Toto víno je tak ideálne aj pre tých, ktorí sú citliví na histamíny.

Odporúčame servírovať Zweigeltrebe 2021 pri teplote 16 - 18 °C. Víno výborne doplní jemne korenisté mäsové jedlá, bažanty, bifteky či hovädzie s omáčkami. Je skvelým spoločníkom aj k cestovinám a syrom.

Víno má obsah alkoholu 13,5 % a je kategorizované ako suché. Pochádza z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, konkrétne z lokality Vinosady s honom Grefty. Je to víno, ktoré nesie v sebe tú najlepšiu tradíciu slovenského vinárstva.

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Zweigeltrebe
Ročník: 2021
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 13,5

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !