Alibernet

Pripútajte sa a pripravte sa na zážitok plný zaujímavých chutí a vôní s Alibernetom - vínom, ktoré vás očarí svojou nádhernou, intenzívnou tmavočervenou až rubínovou farbou, ktorá sa niekedy mení až na fialovú. Vo vôni je toto víno bohaté, príjemné a výrazné.

Predstavte si, ako vo vôni objavujete žihľavu, čierne ríbezle, čučoriedky a slivky. Ako bonus sa môžete tešiť aj na pomerne časté animálne arómy. Alibernet vás prekvapí svojou príjemne divokou, až natrpklou chuťou s tónmi lesného ovocia a jemným cabernetovým charakterom.

Chuť tohto vína je obohatená o tóny byliniek, bobuľového ovocia a čokolády. Zrením v dubových sudoch získava aj prítomnosť dreva, dymu a korenia. Typickým znakom Alibernetu je jemná kyselinka a väčšie triesloviny.

Alibernet je skvelý na archivovanie - zrenie vo fľaši jeho štruktúru vôní a chutí zjemňuje a harmonizuje. Ak si vyberiete Alibernet z dobrého ročníka, po 3 až 5 rokoch zrenia dosiahne svoj plný potenciál a stane sa skutočnou pochúťkou pre každého milovníka dobrých vín.

Podávajte Alibernet pri teplote 16 – 18°C a vychutnajte si ho spolu s výraznými pokrmami, najmä s tmavým mäsom a syrom. Toto víno je ideálne k divine, steakom, hovädziemu a teľaciemu mäsu. Ako dokonalý doplnok k Alibernetu odporúčame chuťovo výrazné tvrdé a plesňové syry.

Tak neváhajte a ponorte sa do sveta Alibernetu - vína, ktoré vás očarí svojou jedinečnosťou a zaujímavými tónmi chutí a vôní.

KP KARPATSKÁ PERLA Alibernet Suchý vrch 2017, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l
€11,04
(–12 %)
Skladom

Vinohrad Suchý vrch s odrodou Alibernet sa nachádza na sprašovom podloží a v súčasnosti je vinohrad v režime konverzie na BIO. Farba vína je tmavo-rubínová. Vo vôni vás očarí čierna ríbezľa a černica. Ušľachtilé tóny tabaku, kávy a vanilky sa zvýraznili vo víne po 18 mesačnom zrení vo...

Kód: 003375
KP KARPATSKÁ PERLA Alibernet Suchý vrch 2018, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l
€11,89
(–13 %)
Skladom

Víno intenzívnej fialovočervenej farby vyniká vôňou černíc a moruše čiernej. Plnú a perzistentnú chuť s tónmi čierneho bobuľového ovocia umocnil dvojročný pobyt v barikových sudoch.

Kód: 003719
ELESKO Alibernet, r. 2019, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l
€9,06
(–33 %)
Skladom

Objavte klenot medzi vínama - ELESKO Alibernet 2019. Atraktívne červené víno, ktoré vás zaujme svojou výnimočnou kombináciou vône brusníc, višní a maku, doplnenou robustnou chuťou s nádychom dubového dreva. Vyzrievané v dubových sudoch, toto víno je ideálny spoločník k večernej hostine s...

Kód: 003833
Pivnica Radošina Alibernet, r. 2021, D.S.C., výber z hrozna, suché, 0,75 l
€9,62
(–10 %)
Skladom

Víno purpurovo červenej farby s typickou prenikavou vôňou ostružín, zelených makovíc a korenia. Chuť je tanínová, plná drobného ovocia a kakaa. Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.

Kód: 003693
Pivnica Radošina Alizzante Alibernet, r. 2022, akostné sýtené víno, polosladké, 0,75 l
€6,79
(–12 %)
Skladom

Originálne frizzante vyrobené z odrody Alibernet, rubínovo purpurovej farby s vôňou čiernych a červených ríbezlí. Vo sviežej chuti môžete taktiež cítiť šťavu červených ríbezli a drobného bobuľového ovocia s nasladlou dochuť.

Kód: 003687
5 položiek celkom
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!