Darčekové Sety: Víno a Elegancia

Vstúpte do sveta neodolateľných darčekov a doplnkov k vínu, kde sa zhmotňuje radosť a potešenie. Naša kategória prináša široký výber originálnych darčekových setov a doplnkov, ktoré hýria šarmom a eleganciou.

Oslovte svojich blízkych originálnymi darčekmi, ktoré im spravia nezabudnuteľný zážitok. Či už ide o narodeniny, meniny, svadbu, jubileum alebo vianoce, naše produkty v sebe nesú všetku lásku a pozornosť, ktorú chcete vyjadriť. Už teraz si môžete byť istí, že Váš darček bude ten, o ktorom sa bude hovoriť.

Naša ponuka nezahŕňa len lahodné vína, ale aj krásne darčekové balenia, moderné otvárače, elegantné karafy a iné doplnky k vínu. Prečítajte si príbehy, ktoré sa skrývajú za každým produktom, a vytvorte jedinečné chvíle pre seba aj svojich blízkych.

Nechajte sa uniesť atmosférou luxusu, ktorú prináša naša ponuka darčekov a doplnkov k vínu. Nakupujte s nadšením a vytvorte nezabudnuteľné okamihy plné radosti a spoločných zážitkov. Vitajte v našom svete, kde sa darčeky stávajú zážitkami a víno získava nový rozmer.

V našej širokej ponuke nájdete to, čo hľadáte - aj dokonalé darčeky pre vašich firemných partnerov a zamestnancov, ktoré prejavia vaše úprimné a srdečné poďakovanie za ich vynikajúcu spoluprácu.

Každý darček je ako symbol vašej vďaky a uznanie ich úsilia. Nech už ide o elegantné darčekové sady s exkluzívnymi vínnymi lahôdkami, lahodnými delikatesami alebo dokonalými doplnkami pre vinára, nájdu tu niečo, čo rozžiari oči a zohreje srdce každého obdarovaného.

Doprajte svojim partnerom a zamestnancom jedinečný zážitok a dokážte im, že ich príspevok k vášmu úspechu si vážite viac ako slová môžu vyjadriť...

Darčekový set J&J Ostrožovič EXCLUSIVE NV
€29,93
Skladom

Vianočný darčekový set J&J Ostrožovič EXCLUSIVE na nakupuj-vyhodne.sk: Výnimočné víno v rustikálnej truhlici, ktoré kombinuje kvalitu s výnimočnou cenou. Ideálny vianočný dar pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a eleganciu za bezkonkurenčnú cenu. Objavte tú najlepšiu ponuku tohto sviatočného...

Kód: 001970
Vianočný darčekový kufor Tokaj NV
€106,76
Skladom

Luxusný darčekový kufor TOKAJ Hľadáte perfektný vianočný dar pod stromček alebo výraz vďaky firemnému partnerovi? Ponúkame exkluzívny darčekový set z tokajských viníc. V nádhernom drevenom kufríku nájdete šesť fliaš najlepších tokajských vín, ktoré uchvátia znalcov i laikov. Tento prestížny set...

Kód: 000493
2 položiek celkom
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!