J & J Ostrožovič

Pozývame vás objaviť ponuku vinárstva J. & J. Ostrožovič, kde sa každá fľaša stáva vyslancom obdivuhodného príbehu a vinárskej vášne, ktorá je takmer tak stará ako samotný Tokaj. Jaroslav Ostrožovič a jeho manželka vložili svoje srdcia a duše do výroby vín, ktoré sú nielen potešením pre zmysly, ale aj výrazom lásky k jedinečnému terroiru, v ktorom sa rodí skutočné vinárske umenie.

V našej kategórii J. & J. Ostrožovič nájdete výber vín, ktoré sú výsledkom veľkého odhodlania a rešpektu k prírode, tradičným metódam tvorby tokajských vín, ako aj moderného prístupu k vinohradníctvu. Vína J. & J. Ostrožovič sú uznávané na domácich aj medzinárodných súťažiach a sú hrdými nositeľmi mnohých významných ocenení a medailí, čo svedčí o ich neotrasiteľnej kvalite a mieste medzi elitou svetových vín.

Každé víno z našej ponuky je skutočným vyjadrením tokajského dedičstva, ktoré sa pýši intenzívnymi arómami sušených sliviek, fíg, exkluzívnej čokolády a dotykmi kávy a hrozienok. Pre milovníkov výnimočných chuťových zážitkov sú tu vína založená na troch pilieroch tokajských odrôd: Furmint, Lipovina a Muškát žltý, pričom každá odroda prispieva k bohatej mozaiky cibébových vín.

Prejdite si našu ponuku a staňte sa súčasťou príbehu, ktorý sa viaže k magickým vinohradom Tokaja, ležiacom na pomedzí Maďarska a Slovenska, kde práve vďaka unikátnej klíme a vulkanickej pôde vznikajú výnimočné vína svetového renomé. Vyberte si z našich vín J. & J. Ostrožovič a nechajte sa uniesť do sveta, kde tradícia a inovácia idú ruka v ruke, vytvárajúc nezabudnuteľné vinárske zážitky.

OSTROŽOVIČ Cabernet Sauvignon ružové, r. 2021, CHOP, polosuché, Solaris, 0,75 l
€6,38
Skladom

Objavte lahodné spojenie tradície a vášne vo víne vinárstva Ostrožovič -  Cabernet Sauvignon Kolekcia Solaris CHOP, ročník 2022. Toto krásne polosuché ružové víno vás uchváti svojou jemnou lososovo-ružovou farbou s nádychom fialovej iskry, ktorá svedčí o jeho mladistvom charaktere. Vôňa je bohatá na lákavé arómy červeného záhradného ovocia, kde prevládajú tóny zrelých malín a májových čerešní, doplnené osviežujúcou štipkou limetkovej kôry. V...

Kód: 003581
€12,46
Skladom

Mrva & Stanko 3 Burgundy 2022: Elegantné cuvée z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, ktoré kombinuje šarm odrôd Pinot Blanc, Pinot Gris a Chardonnay. Víno poteší svojou intenzívnou arómou tropického ovocia, podčiarknutou tónmi dubového suda z jeho šesťmesačného zrenia. Jeho vyvážená chuť a bohatý profil z neho robia perfektného spoločníka k rôznym kulinárskym špecialitám. Objavte tento vinársku skvostnosť za výhodnú cenu a doprajte si...

Kód: 003844
Darčekový set J&J Ostrožovič EXCLUSIVE NV
€29,93
Skladom

Vianočný darčekový set J&J Ostrožovič EXCLUSIVE na nakupuj-vyhodne.sk: Výnimočné víno v rustikálnej truhlici, ktoré kombinuje kvalitu s výnimočnou cenou. Ideálny vianočný dar pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a eleganciu za bezkonkurenčnú cenu. Objavte tú najlepšiu ponuku tohto sviatočného obdobia iba na nakupuj-vyhodne.sk.

Kód: 001970
OSTROŽOVIČ Lipovina, r. 2021, neskorý zber, polosuché, Solaris, 0,75 l
€6,38
(–29 %)
Skladom

Zachyťte esenciu Tokaja s výnimočným ročníkom 2021 vo fľaši Lipovina Solaris od vinárstva Ostrožovič. Toto polosuché víno z neskorého zberu oslavuje výnimočnosť ročníka, ktorý sa skvelo odrazil na charaktere a kvalite hrozna. Lipovina odhaľuje nežne korenistý buket, ktorý sa prelína s vôňami exotického ovocia, vrátane pomarančov, nektarínok a kiwi, čo jej dodáva sviežosť a dynamiku. Na podnebí sa prejavuje peknou, dlhou a intenzívnou chuťou,...

Kód: 003639
Vianočný darčekový kufor Tokaj NV
€106,76
Skladom

Luxusný darčekový kufor TOKAJ Hľadáte perfektný vianočný dar pod stromček alebo výraz vďaky firemnému partnerovi? Ponúkame exkluzívny darčekový set z tokajských viníc. V nádhernom drevenom kufríku nájdete šesť fliaš najlepších tokajských vín, ktoré uchvátia znalcov i laikov. Tento prestížny set je ideálny aj na významné spoločenské udalosti, jubileá či svadby. Darčekový kufor Tokaj – váš dôstojný výber pre nezabudnuteľný moment.

Kód: 000493
5 položiek celkom
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!