Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 4,99 EUR !!!

Miluron

Miluron - Ovocné vína s príbehom a tradíciou

Vitajte v kategórii Miluron, kde nájdete jedinečné ovocné vína od mladého slovenského vinárstva, ktoré sa zameriava na výrobu špecifických vín z ovocia slovenského pôvodu. Miluron je vinárstvo, ktoré vzniklo z lásky k tradícii a záujmu o inovatívne prístupy vo svete vína.

Naša ponuka zahŕňa rôzne druhy ovocných vín značky Miluron, pripravených podľa starých rodinných, ale aj moderných a technologicky overených receptov s použitím poctivých surovín zo Slovenska. Vďaka tomu sa tomto vinárstvu tak úspešne darí nadväzovať na dlhoročnú tradíciu výroby ovocných vín, ktorá už takmer úplne zanikla.

Miluron je vinárstvo, ktoré sa pýši svojím lahodným čučoriedkovým vínom vyrobeným klasickou a poctivou metódou. Jeho výnimočná chuť a aróma oslovila mnohých priateľov a známych, čo stálo za založením tejto vinárskej spoločnosti. Tajomstvo jeho úspechu spočíva v starom, výnimočnom rodinnom recepte, ktorý sa prenáša z generácie na generáciu.

Prečo si vybrať vína od Miluron?

- Jedinečná chuť a aróma ovocných vín 
- Výroba podľa starých rodinných receptov a poctivých metód
- Použitie kvalitných surovín zo Slovenska
- Nadväzovanie na dlhoročnú tradíciu výroby ovocných vín
- Mladé, inovatívne a ambiciózne vinárstvo

Ponorte sa do sveta ovocných vín od Miluron a objavte ich lahodnú chuť, ktorá Vám vyčaruje úsmev na tvári. Neváhajte a zaobstarajte si fľašu tohto jedinečného vína pre seba alebo ako originálny darček pre vašich blízkych. Urobte svoj nákup ešte výhodnejší na našom e-shope nakupuj-vyhodne.sk a doprajte si nezabudnuteľný zážitok z degustácie vín Miluron.

Miluron Bazovinka víno s bazovým kvetom, 0,75 l
€5,27
(–18 %)
Čoskoro opäť v ponuke

Bazovinka je víno žiarivej zlatožltej farby vyrobené modernou technológiou a postupmi. Výnimočnú chuť tohto lahodného vína dotvára pôvabná, no zároveň charakteristická chuť bazových kvetov, obsiahnutých v tomto víne. Výrazná chuť bazového kvetu vo víne je sprevádzaná aj príjemným zvyškovým cukrom, vďaka čomu je dosiahnutá absolútna harmónia a jedinečnosť chuti tohto vína.

Kód: 002541
Miluron Broskyňové víno, 0,75 l
€5,27
(–18 %)
Skladom

Broskyňové víno je ďalšie skvostné a lahodné víno vinárstva Miluron. Vďaka odrode Sunhaven, z ktorej je vyrobené, má toto víno nielen nádhernú farbu, ale predovšetkým jedinečnú arómu, ktorú v broskyniach zastupujú laktóny. Vďaka intenzívnym slnečným lúčom pri dozrievaní je harmonická chuť broskýň a ich nezameniteľná aróma v tomto víne dokonalo zachytená.

Kód: 002800
Miluron Brusnicové víno, 0,75 l
€5,66
(–26 %)
Čoskoro opäť v ponuke

Brusnicové víno je výnimočné víno vyrobené z bobuľového ovocia – brusníc, ktoré sú považované za jedno z najzdravších plodov našej krásnej prírody ako zdroj rôznych vitamínov a minerálov. Brusnice pôsobia aj ako najlepšia očista, pretože sú bohatým zdrojom antioxidantov. Napohľad krásna a žiarivá rubínová farba tohto vína spojená so sviežou sladkosťou vytvára na jazyku impozantnú a nezameniteľnú chuť horských brusníc, pretkanú jemnou vôňou...

Kód: 002539
Miluron Cuvée Čierna ríbezľa & Arónia, 0,75 l
Tip
€5,65
(–18 %)
Čoskoro opäť v ponuke

Cuvée Čierna ríbezľa & Arónia – Black Edition je vyrobené kupážou vína z čiernych ríbezlí a vína z Arónie čiernoplodej. Harmónia vzájomného prepojenia chutí oboch týchto vín je excelentná a jedinečná. Zmyselná chuť tohto spojenia je príjemne ovocná, s jemnými tónmi škorice a čokolády, ako aj so zachovanou harmóniou prírodných kyselín, ktoré dopĺňajú antioxidanty, pričom pri konzumácii vytvára nezameniteľný pôžitok a chuťový vnem..

Kód: 002876
Miluron Cuvée Čučoriedka & Arónia, 0,75 l
Tip
€5,65
(–18 %)
Čoskoro opäť v ponuke

Cuvée Čučoriedka & Arónia vzniklo kupážou brilantného čučoriedkového vína a Arónie čiernoplodej. Jedinečná a zmyselná chuť tohto spojenia je presvedčivo ovocná, so zvodne vyváženou harmóniou prírodných kyselín, plná prírodných antioxidantov, s vnemom lahodného zvyškového cukru, ktorý spolu s vysokou koncentráciou bukétnych a extraktívnych látok vytvára nezameniteľný, až výnimočný chuťový vnem.

Kód: 002538
Miluron Frizzante Extra Dry, 0,75 l
€5,27
(–18 %)
Skladom

Frizzante Extra Dry je jemne perlivé víno vyrábané tzv. Charmantovou metódou a sekundárnou fermentáciou v nerezových tankoch, v ktorých pretlak oxidu uhličitého kolíše na hranici 100 kPa. Príjemné perlenie a dokonalo osviežujúca chuť sa vás dotknú už pri prvom dúšku.

Kód: 003246
Miluron Frizzante Strawberry, 0,75 l
€5,27
(–18 %)
Skladom

Dominantná chuť jahôd, iskrivá červená farba a svieža podmanivá kyselinka s noblesným pocitom zvyškového cukru vás príjemne prekvapia už od prvého senzorického vnemu. Každý dúšok tohto skvelého vína vám zlepší nielen náladu, ale pripomenie aj žiarivé lúče leta. Toto výnimočné víno rozhodne poteší srdce každého človeka.

Kód: 003245
Miluron Frizzante Baza, 0,75 l
€5,27
(–18 %)
Skladom

Exkluzívne perlivé ovocné víno s bazovým kvetom od vinárstva Miluron. Frizzante je jemne perlivé víno s nádychom bazového kvetu a luxusnou chuťou s elegantným buketom. Príťažlivo zamatová vôňa kvetov v kombinácii s jemnými briliantovými bublinkami strhne na seba vašu pozornosť a získa si vašu priazeň v každej spoločnosti.

Kód: 002801
Miluron Jahodové víno, 0,75 l
€5,27
(–18 %)
Čoskoro opäť v ponuke

Dominantná chuť jahôd, iskrivá červená farba a svieža podmanivá kyselinka s noblesným pocitom zvyškového cukru vás príjemne prekvapia už od prvého senzorického vnemu. Každý dúšok tohto skvelého vína vám zlepší nielen náladu, ale pripomenie aj žiarivé lúče leta. Toto výnimočné víno rozhodne poteší srdce každého človeka.

Kód: 002971
Miluron Patriot Čučoriedkové víno, 0,75 l (2)
Tip
€5,27
(–18 %)
Čoskoro opäť v ponuke

Čučoriedkové víno Patriot je lahodné exkluzívne víno vyrobené z aromatickej a veľmi sladkej odrody americkej čučoriedky, obsahujúcej veľké množstvo vitamínov, minerálov a betakaroténu, ktoré priaznivo pôsobia na ľudský organizmus. Víno je tmavofialovej až purpurovej farby a vďaka zrelosti a výnimočnej chuti plodov čučoriedky zanecháva dominantný a nezameniteľný ovocný vnem.

Kód: 002537
Miluron Rakytníkové víno, 0,5 l
€5,65
(–18 %)
Skladom

Rakytníkové víno je unikátny a jedinečný skvost vinárstva Miluron. Dôkazom toho je aj fakt, že plod rakytníka patrí medzi rastliny s najväčšou výživovou hodnotou na svete a neprekonateľným obsahom vitamínu C. Plody rakytníka obsahujú aj desiatky rôznych ďalších vitamínov, aminokyselín, minerálov, antioxidantov či stopových prvkov. Majú obdivuhodne vysoký obsah mono- a polynenasýtených esenciálnych mastných kyselín a fytosterolov. Blahodarné...

Kód: 002798
Miluron Slivkové víno, 0,75 l
€5,27
(–18 %)
Skladom

Víno je tmavooranžovej, takmer koralovej farby. Extraktívna vôňa po prekvasených slivkách krásne zintenzívňuje sviežosť tohto lahodného nápoja. Chuť je príjemne osviežujúca a spolu so zvyškovým cukrom dodáva vínu krásnu harmóniu a výnimočnosť.

Kód: 002799
Miluron Šípkové víno, 0,5 l
€8,08
(–10 %)
Skladom

Šípkové víno svojou nádhernou farbou a výnimočnou vôňou pripomína silné južné hroznové vína.  Plody šípky sa považujú za ľudového liečiteľa, a to pre vysoký obsah vitamínu C, karoténu, trieslovín a organických kyselín. Šípky obsahujú taktiež flavonoidy, ktoré sú známe svojimi antioxidačnými vlastnosťami. Vďaka Jedinečnú chuť a čaro plodov šípky pocítite pri každom jednom dúšku tohto vína.

Kód: 003675
Miluron Aróniové víno, 0,5 l
Tip
€5,27
(–23 %)
Skladom

Víno vzniklo modernou technológiou zo 100% fermentovanej šťavy arónie čiernoplodej a svojím zložením a fyziologickým obsahom látok presahuje aj najkvalitnejšie červené vína na celom trhu. Vôňa tohto vína je plná až intenzívna, typická je trpkasto-trieslovinová chuť.

Kód: 003676
Miluron Víno z červených ríbezlí, 0,75 l
€5,27
(–18 %)
Skladom

Víno z červených ríbezlí vzniklo riadeným fermentačným procesom dozretých kultivarov – bobuľového ovocia z odrody červených ríbezlí s názvom Red Lake. Prenikavá ovocná vôňa, dokonalá zmyslená chuť s výraznou dochuťou červených ríbezlí, bohatá rubínová až jahodová farba tohto skvostného vína spolu s vyváženou harmóniou prírodných kyselín vytvára výnimočný senzorický zážitok.

Kód: 003677
Miluron Víno z čiernych ríbezlí, 0,75 l
Tip
€4,61
(–21 %)
Čoskoro opäť v ponuke

Víno z čiernych ríbezlí je vzácne víno vyrobené výlučne z bobuľového ovocia – čiernych ríbezlí. Tie sú považované za jedno z najzdravších ovocí v našich končinách, a to pre vysoký obsah vitamínov, minerálov a ďalších pre organizmus životne dôležitých látok. S prenikavou a najmä prirodzenou vôňou, rubínovo-červenou farbou a hravými prírodnými kyselinkami, ktoré sú starostlivo vyvážené zvyškovým cukrom, vytvára harmóniu zmyselných chutí a...

Kód: 002540
PhotoRoom 20230126 182724 15
€5,27
(–18 %)
Čoskoro opäť v ponuke

Višňové víno je nepochybne vzácne ovocné víno vyrobené z tmavých a šťavnatých višní, ktoré pochádzajú z našich končín. Precízny spôsob ich výroby garantuje exkluzívnu chuť tohto ovocia. Víno je krásne červenej až rubínovej farby pripomínajúcej portské víno. Prenikavú vôňu višní vo víne sprevádza dozvuk horkej čokolády a jemne praženej kávy. Senzorický vnem je nádherne plný a vďaka prirodzeným kyselinkám višní je na záver mierne šteklivý a s...

Kód: 002797
17 položiek celkom

Miluron je vinárska spoločnosť zameraná na výrobu exkluzívnych ovocných vín, ktoré sú výsledkom vášne, odhodlania a dôkladnej práce ľudí, ktorí stoja za touto úspešnou slovenskou značkou. Značka Miluron vznikla spojením dobrého nápadu, šikovných rúk a túžby vytvoriť niečo výnimočné. Prvotnou inšpiráciou bola tradičná receptúra našich predkov, ktorá dala základ pre vznik obľúbeného čučoriedkového vína.

V priebehu času vo vinárstve Miluron neustále zdokonaľovali a rozvíjali svoje zručnosti, čo im umožnilo rozšíriť sortiment o ďalšie jedinečné ovocné vína. Kreativita technológov vinárstva ich priviedla k výrobe brusnicového vína, vína z čiernych ríbezlí a mnohých ďalších. Vína Miluron sú tak nielen lahodné, ale aj pestrofarebné a plné života.

Cieľom vinárstva Miluron je vyrábať exkluzívne ovocné vína z poctivých surovín zo Slovenska, čím chcú podporiť slovenských pestovateľov a udržať tradície v našej krajiny. Pevne veríme, že víno z ich produkcie bude chutiť každému, kto ho ochutná, a jeho lahodná chuť vyčarí úsmev na tvári.

Radi by sme Vás pozvali k ochutnávke exkluzívnych ovocných vín "miluron". Ponúkajú širokú škálu chutí a aróm, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie gurmánske chute. Neváhajte a presvedčte sa aj vy o jedinečnosti ovocných vín Miluron, ktoré sú plné lásky a starostlivosti, s akou ich pre Vás vo vinárstve pripravili.

Tešíme sa na Vašu návštevu v kategórii vín Miluron a dúfame, že si spoločne s nami vychutnáte nezabudnuteľné chvíle pri ochutnávke týchto skvelých a lahodných ovocných vín !!!

Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR