Arónia čiernoplodá

Víno z Arónie čiernoplodej, ktorá je známa aj pod názvom černice, arabina čiernoplodá alebo aronia, je vynikajúci nápoj s mnohými pozitívnymi účinkami na zdravie. Tento lahodný nápoj sa vyrába z plodov Arónie čiernoplodej, ktorá je pôvodom zo Severnej Ameriky, ale dnes sa pestuje aj v Európe a Ázii.

Arónia čiernoplodá je krásny ker s tmavofialovými až čiernymi plodmi, ktoré sú veľmi bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty. Vďaka svojmu vysokému obsahu týchto látok má arónia mnoho prospešných účinkov na zdravie, ako napríklad posilnenie imunitného systému, ochranu pred voľnými radikálmi a zlepšenie trávenia.

Víno z Arónie čiernoplodej sa vyrába tradičným spôsobom fermentácie plodov, pričom sa zachovávajú všetky dôležité látky a chuťové vlastnosti. Tento proces zabezpečuje, že víno má jemnú a sviežu chuť s príjemnou ovocnou arómou. Farba vína je tmavofialová až červená, čo je dôkazom jeho bohatstva na antioxidanty.

Pri pití vína z Arónie čiernoplodej si môžete vychutnať nielen jeho príjemnú chuť a arómu, ale aj pocit, že robíte niečo dobré pre svoje zdravie. Toto víno je ideálnym spoločníkom pri oslavách, rodinných večeroch alebo pri príležitostiach, kedy chcete svojim priateľom a blízkym ponúknuť niečo špeciálne a zdravé.

V neposlednom rade je dôležité spomenúť, že víno z Arónie čiernoplodej je výborným darčekom pre milovníkov vína a tých, ktorí dbajú na svoje zdravie. S takýmto darčekom určite urobíte radosť a potešíte srdce každého, kto ho dostane. Tak neváhajte a ochutnajte túto lahodnú a zdravú pochúťku, ktorá vás očarí svojou jedinečnou chuťou a účinkami na zdravie.

Miluron Cuvée Čierna ríbezľa & Arónia, 0,75 l
Tip
€5,65
(–18 %)
Skladom

Cuvée Čierna ríbezľa & Arónia – Black Edition je vyrobené kupážou vína z čiernych ríbezlí a vína z Arónie čiernoplodej. Harmónia vzájomného prepojenia chutí oboch týchto vín je excelentná a jedinečná. Zmyselná chuť tohto spojenia je príjemne ovocná, s jemnými tónmi škorice a čokolády, ako aj so zachovanou harmóniou prírodných kyselín, ktoré dopĺňajú antioxidanty, pričom pri konzumácii vytvára nezameniteľný pôžitok a chuťový vnem..

Kód: 002876
Pereg Cuvée čierny Pereg, ovocné víno, 0,75 l
Tip
€7
Skladom

Cuvée čierny Pereg patrí medzi najobľúbenejšie slovenské ovocné vína. V celoslovenskej ankete Víno Roka 2021 sa toto lahodné víno víno umiestnilo na 1 mieste a my len dodávame, že právom - Čierny Pereg je vzácne víno vyrobené kupážou vína z liečivých plodov arónie čiernoplodej a vína z čiernych ríbezlí. Scelením týchto dvoch starostlivo vyberaných vín z čierneho bobuľového ovocia vzniklo excelentné cuveé s intenzívnou rubínovo-červenou...

Kód: 001680
Miluron Cuvée Čučoriedka & Arónia, 0,75 l
Tip
€5,65
(–18 %)
Skladom

Cuvée Čučoriedka & Arónia vzniklo kupážou brilantného čučoriedkového vína a Arónie čiernoplodej. Jedinečná a zmyselná chuť tohto spojenia je presvedčivo ovocná, so zvodne vyváženou harmóniou prírodných kyselín, plná prírodných antioxidantov, s vnemom lahodného zvyškového cukru, ktorý spolu s vysokou koncentráciou bukétnych a extraktívnych látok vytvára nezameniteľný, až výnimočný chuťový vnem.

Kód: 002538
3 položiek celkom

Víno z Arónie čiernoplodej predstavuje jedinečný a exkluzívny nápoj, ktorý vás prekvapí svojou nezameniteľnou chuťou a vôňou. Toto víno je vyrobené z plodov Arónie čiernoplodej, rastliny známej svojimi liečivými účinkami a vysokým obsahom antioxidantov.

Farba tohto vína je intenzívna a tmavá, čo odrážastvo plodov Arónie čiernoplodej. Vôňa vína je zároveň svieža a ovocná, s jemnými tónmi lesných plodov a kvetinových akcentov. Chuť je harmonická, s príjemnou kyslosťou a dlhotrvajúcim záverom, ktorý vás bude spreváť ešte dlho po poslednom ťahu.

Víno z Arónie čiernoplodej je ideálnym spoločníkom pre rôzne príležitosti - či si ho vychutnáte pri romantickom večeri, oslave s priateľmi alebo pri relaxačnom večeri doma. Skvelo sa hodí k mäsitým jedlám, syrom, ovocným dezertom alebo ako aperitív pred hlavným chodom.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť ochutnať víno z Arónie čiernoplodej a objavte jeho tajomstvo pre seba. Objednajte si ho ešte dnes a zažite nezabudnuteľný zážitok, ktorý vám ponúka táto vzácna rastlina.

Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!