Cabernet Franc

Kategória Cabernet Franc na e-shope nakupuj-vyhodne.sk ponúka kvalitný výber tohto obľúbeného červeného vína pre milovníkov, ktorí uprednostňujú nákupy cez internet. Cabernet Franc je elegantné a príjemne aromatické víno, ktoré pochádza z francúzskej oblasti Bordeaux, no dnes sa pestuje aj v mnohých ďalších vinárskych regiónoch po celom svete.

V tejto kategórii nájdete Cabernet Franc od rôznych výrobcov a z rôznych ročníkov, čo Vám umožní vybrať si presne to víno, ktoré najviac vyhovuje Vašim preferenciám a potrebám. 

Cabernet Franc je známy svojou jemnou štruktúrou a výraznými ovocnými arómami. Jeho chuťový profil zahŕňa tóny červených bobúľ, ako sú čerešne a ríbezle, doplnené o nuansy bylín, papriky a korenistých tónov. Toto víno sa skvele hodí k rôznym druhom jedál - od mäsitých pokrmov cez syrové tanieriky až po vegetariánske špeciality.

Nakupovanie vína v e-shope nakupuj-vyhodne.sk prináša mnoho výhod. Okrem pohodlia a rýchlosti nákupu si môžete prezrieť detailné informácie o jednotlivých vínach, ako sú oblasti pôvodu, charakteristiky chuti, odporúčané servírovacie teploty či potenciál skladovania. Navyše, naše pravidelné akcie a zľavy Vám umožnia zaobstarať si kvalitný Cabernet Franc za veľmi výhodné ceny.

Objavte radosť z nákupu vína online v kategórii Cabernet Franc na e-shope nakupuj-vyhodne.sk a doprajte si pohár tohto lahodného červeného vína v pohodlí Vášho domova. Na našom e-shope sa zaručene nájde niečo pre každého milovníka vína.

POMFY Cabernet franc black Special Selection, r. 2019, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l
€26,05
Čoskoro opäť v ponuke

Prekvapte svoje zmysly elegantným Cabernet Franc, ktorý sa pýši krásnou tmavou granátovo-fialovou farbou. Jeho lahodná a skutočne opojná vôňa zrelého tmavého bobuľového ovocia s jemným nádychom korenia a byliniek sa dokonale spája, vytvárajúc nezabudnuteľnú harmóniu. Noblesná chuť prináša tóny ovocno-korenistého spektra, podčiarknuté dotykom dubového dreva, čím vzniká nezabudnuteľný zážitok.

Kód: 003671
POMFY Cuvée CABALI Special Selection, r. 2017, akostné víno, D.S.C., suché, 0,75 l
Tip
€24,92
Skladom

Cuvée Cabali 2017 Selection, Starý Vrch, Rúbaň: Elegancia južnoslovenskej vinohradníckej oblasti sa zračí aj v tomto exkluzívnom, výberovom víne. Nádherná granátovo-fialová farba, vyzreté noblesné arómy čučoriedky a černice, harmonicky doplnené tónmi makovice a korenia. S bohatou, dlhou chuťou plnou tanínovou textúrou vás toto víno osloví od prvého dotyku s ním. Vyzrievané 26 mesiacov v barikových sudoch, jedno z najlepších slovenských vín...

Kód: 002953
2 položiek celkom
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR