Pavelka a syn

Pavelka a syn - "rokmi preverená kvalita", to je veta, ktoré presne vystihuje vinárstvo Pavelka už viac ako dve desaťročia. Táto rodinná firma sa môže pochváliť dlhoročnou tradíciou v pestovaní a výrobe vín, ktoré sú známe svojou vysokou kvalitou a jedinečným charakterom. Už od polovice 90-tych rokov sa vína značky Pavelka stali synonymom pre kvalitu a exkluzivitu v slovenskom vinárskom svete.

Vinárstvo Pavelka & syn sa môže pochváliť nielen skvelou polohou svojich vinohradov, ale aj výnimočným podnebím a pôdou, ktoré sú ideálne pre pestovanie hrozna. Tieto prirodzené podmienky sú doplnené odbornými znalosťami a skúsenosťami rodiny Pavelkovcov, ktorí sa venujú svojim vinohradom s veľkou láskou a starostlivosťou. Ich poctivá práca a neustále zlepšovanie sa odzrkadľuje v každej fľaši vína, ktoré opúšťa ich vinárstvo.

V ponuke vinárstva Pavelka nájdeme širokú škálu vín, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Medzi najznámejšie patria výnimočné červené barikové cuvée PAVES, ktoré je zmesou odrôd Cabernet Sauvignon, Frankovka modrá a Neronet. Toto víno sa vyznačuje svojou hlbokou farbou, komplexnou chuťou a dlhotrvajúcim záverom. Pre tých, ktorí preferujú biele vína, je tu biely náprotivok PAVES, ktorý ponúka svieže ovocné tóny a jemnú kyselinku.

Okrem toho vinárstvo Pavelka ponúka aj rad vín s označením Chateau Zumberg, ktoré sú ideálne pre milovníkov ľahších, harmonických a elegantných vín. V tejto rade nájdeme napríklad osviežujúce Rizlingy, aromatické Müller-Thurgau či plné a svieže Veltlíny.

Vďaka svojej dlhoročnej tradícii a neustálemu zlepšovaniu sa vinárstvo Pavelka a syn si získalo mnoho verných zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Ich vína sú pravidelne oceňované na rôznych domácich aj medzinárodných súťažiach, čo len potvrdzuje ich vysokú kvalitu a jedinečnosť. Ak hľadáte skutočne výnimočné víno, ktoré vás prekvapí svojou chuťou a charakterom, určite neváhajte ochutnať vína z vinárstva Pavelka a syn.

VPS Frizzante, značkové perlivé víno, biele, 0,75 l
€5,66
(–16 %)
Skladom

Ľahké, svieže, biele, príjemne perlivé víno. Jedinečná kombinácia Müller Thurgau a Iršai Oliver.

Kód: 002706
VPS Chardonnay, r. 2021, výber z hrozna, suché, 0,75 l
€8,98
(–17 %)
Skladom

Toto obľúbené a vyhľadávané víno sa zrodilo z hrozna dopestovaného vo viniciach na južných svahoch Malých Karpát. Má príjemnú zlatistú farbu. V jeho bohatej ovocnej aróme dominuje ananás, banán a jemné orieškové tóny. Chuť je plná, ovocná, jemne korenistá s príjemnými kyselinkami, ktoré umocňujú eleganciu tohto vína. Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.  

Kód: 003633
VPS ON, r. 2019, akostné značkové víno, suché, 0,75 l
€11,33
(–17 %)
Skladom

Asambláž Rizlingu rýnskeho 2019 vyzrievajúceho v špeciálnych agátovo dubových sudoch, kde vyzrievalo 9 mesiacov a tešilo sa, kým uzrie svetlo sveta a odeje sa do krásneho šatu dnešnej podobizne pompézneho vína ON. Zrodilo sa v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti vo  viniciach v rajóne Pezinok. Toto víno bolo pripravené ako partner k vínu ONA. Prihliadalo sa na mužské preferencie. Toto víno bolo vyrobené primárne pre pánov. Výrazná...

Kód: 003457
VPS ONA, r. 2020, akostné značkové víno, polosuché, 0,75 l
€11,33
(–17 %)
Skladom

Ona - nádherné ružové, polosuché, značkové Cuvée z odrôd Cabernet Sauvignon, Merlot a Dornfelder sa rodí na zelených svahoch Malých Karpát, vo viniciach obklopujúcich malebný vinársky domček Celestín. Tento ročník je vytvorený z panenskej úrody. Ona vás nepochybne zaujme svojou iskrivou jemne jahodovou farbou a vôňou lesného ovocia, najmä jahôd a malín. Ovocná vôňa plynule prechádza aj do chute. Plnosť a šťavnatosť vína prináša vyvážená...

Kód: 003460
VPS Pálava, r. 2022, výber z hrozna, polosuché, 0,75 l
€8,98
(–17 %)
Skladom

Toto obľúbené a vyhľadávané víno sa zrodilo z hrozna dopestovaného na južných svahoch Malých Karpát. Víno Vás zaujme iskrivou zelenkavo-zlatistou farbou. Vo vôni cítime ovocné tóny broskýň, ktorú dopĺňajú rozkvitnuté biele ruže. V chuti sú jemné kyselinky vyvážené zvyškovým cukrom s korenistou dochuťou, ktorá dotvára plnosť tohto vína.

Kód: 003736
VPS Paves biely, r. 2017, , cuvée, suché, 0,75 l
€10,85
(–21 %)
Skladom

Cuvée odrôd Chardonnay, Rizling rýnsky a Müller Thurgau dopestovaných na južných svahoch Malých Karpát. Víno Vás očarí výraznou chuťou a plnosťou, vôňou južného ovocia a vanilky ,ktorú získalo vyzrievaním v barikových sudoch.

Kód: 003466
VPS Paves červený, r. 2018, 0,75 l, barrique
€18,89
(–17 %)
Skladom

Vlajková loď vinárstva pavelka a syn. Paves je jedinečné cuvée odrôd Cabernet Sauvignon, Frankovka modrá a Neronet, dopestovaných na južných svahoch Malých Karpát. Víno Vás očarí neopakovateľnou vôňou bobuľového ovocia a plnosťou, ktorú získalo zrením v barikových sudoch. Toto značkové cuvée firma VPS pripravuje už od roku 1999. "Kupáž pripravujeme veľmi starostlivo iba vo výnimočných ročníkoch. Snažíme sa dodržať dominantné znaky –...

Kód: 003277
VPS Pinot blanc, r. 2021, výber z hrozna, suché, 0,75 l
€7,45
(–18 %)
Skladom

Patrí medzi typické a obľúbené odrody pezinských viníc. Víno je zlatisto – zelenkavej farby s výraznou broskyňovo-ananásovou vôňou. V chuti sa vynárajú ovocné tóny exotických plodov s príjemne vyváženou kyselinkou a dlhou dochuťou. Je to plné a harmonické víno vhodné ku každej príležitosti.  

Kód: 003630
VPS Pinot gris, r. 2021, výber z hrozna, suché, 0,75 l
€8,98
(–17 %)
Skladom

Víno sa zrodilo z hrozna dopestovaného na južných svahoch Malých Karpát. Zaujme Vás svojou zlatistou farbou s buketom exotického ovocia prechádzajúceho do korenistej vône. Svieže kyselinky, ktoré plynule prechádzajú do medových tónov si Vás podmania svojou komplexnou a vyváženou chuťou. Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.  

Kód: 003740
VPS Rulandské modré, r. 2019, výber z hrozna, suché, 0,75 l
€8,98
(–17 %)
Skladom

Tradičná odroda malokarpatskej oblasti dopestovaná vo vinohradoch na úpätí Malých Karpát. Má rubínovú farbu s tehlovým odtieňom. Vôňa je plná ovocia, najmä sušených sliviek, višní v horkej čokoláde a lesných jahôd. Chuť kopíruje vôňu v sprievode jemných vyzretých tanínov s dlhou ovocnou dochuťou. Toto víno poteší aj náročnejšieho gurmána.  

Kód: 003461
VPS Rizling rýnsky, r. 2018, cibébový výber, sladké, 0,5 l
€14,16
(–18 %)
Skladom

Víno sýto žltej farby. Vôňa sušených hrozienok a medu. Príjemne sladká chuť s bohatou štruktúrou a intenzívnou šťavnatou dochuťou. Víno, ktoré poteší Vaše zmysly.

Kód: 003737
VPS Rizling vlašský, r. 2021, neskorý zber, suché, 0,75 l
€7,45
(–18 %)
Skladom

Patrí medzi tradičné odrody pezinských viníc. Hrozno zrelo na južných svahoch Malých Karpát, ktoré robia tento „Vlašák“ jedinečným. Má sýtu zlatisto-zelenkavú farbu. Príjemná ovocná vôňa broskýň, ananásu a citrusových plodov plynule prechádza aj do lahodnej a sviežej chute. Dochuť je dlhá a elegantná s nádychom lipového kvetu. Toto víno Vás nikdy nesklame a je vhodné ku každej príležitosti. Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.  

Kód: 003629
VPS Rosé cuvée, r. 2021, akostné víno, suché, 0,75 l
€7,08
(–17 %)
Skladom

Toto cuvée z odrôd Cabernet Sauvignon a Frankovka Modrá sa zrodilo z hrozna dopestovaného vo viniciach na južných svahoch Malých Karpát. Víno je lososkovej farby, zaujme Vás arómou po malinách, ríbezliach a jemnou žihľavou. Chuť je šťavnatá s ovocnou kyselinkou. Toto víno nikdy nesklame a je vhodné ku každej príležitosti. Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.  

Kód: 003634
VPS Sauvignon, r. 2022, neskorý zber, suché, 0,75 l
€8,98
(–17 %)
Skladom

Objavte eleganciu a sviežosť Pavelka® Sauvignon Blanc - príťažlivého klenotu z vinárskych svahov Malých Karpát. Tento Sauvignon Blanc vás zaujme nie len svojou žiarivou zelenkavo-zlatistou farbou, ale aj harmonickým spojením ovocných a kvetinových aróm. Vonia sviežosťou broskýň a herbálnych nuáns, doplnených o charakteristickú stopu čiernej ríbezle. V chuti je vyvážený, s prijemnou kyselinkou, ktorá podporuje celkovú sviežosť a dodáva vínu...

Kód: 003824
VPS Sekt Blanc de blancs, brut, 0,75 l
€15,86
(–5 %)
Skladom

Toto jedinečné šumivé víno s označením Blanc de blancs čakalo na svoju pravú chvíľu 18 mesiacov. Základ tohto cuvée tvorí jemné Chardonnay a ovocné tónu dotvárajú typické odrody Pinot blanc a Rizling rýnsky. Tento osviežujúci spoločník Vám spríjemní výnimočné chvíle vo vašom živote a odmení Vás svojou lahodnou chuťou.

Kód: 001542
VPS Trojka, r.2020, akostné víno, suché, 0,75 l
€8,98
(–17 %)
Skladom

Víno s rukopisom výrobcu a výnimočným terroirom. Je to jedinečné cuvée Alibernetu, Frankovky modrej a Dornfelderu, ktoré dozrievajú na južných svahoch Malých Karpát. Víno Vás očarí svojou plnosťou, zamatovou chuťou, buketom po lesných plodoch a krásnou rubínovou farbou.  

Kód: 003738
VPS Veltlínske zelené, r. 2021, neskorý zber, suché, 0,75 l
€7,45
(–18 %)
Skladom

Tradičná odroda dopestovaná vo vinohradoch na južných svahoch Malých Karpát. Zaujme Vás svojou zelenkavo-zlatistou farbou. Vo vôni dominujú herbálne tóny lúčnych kvetov sprevádzané exotickým ovocím. Chuť je šťavnatá, pikantno-korenistá s dochuťou po lúpaných mandliach. Toto víno nikdy nesklame a je vhodné ku každej príležitosti. Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.  

Kód: 003628
17 položiek celkom

Kategória Pavelka a syn na našom e-shope nakupuj-vyhodne.sk ponúka široký výber vín z rodinného vinárstva Ing. Milana Pavelku, ktorý svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti pestovania hrozna a výroby vína zúročil vo svojom podnikaní. Vinohradníctvo a vinárstvo Pavelka sa môže pochváliť pokračovaním tradície svojich predkov a úzko spolupracuje s celou rodinou, vrátane manželky a detí, ktoré zdieľajú vášeň pre vinárstvo.

V roku 1997 získalo víno Pavelka® prvú štátnu kontrolnú známku, čo len potvrdilo výnimočné postavenie vinárstva na slovenskom trhu. Odvtedy je víno Pavelka® zárukou prvotriednej kvality a dáva šancu spoznať terroir toho najlepšieho z Malých Karpát.

Vinohradníctvo PAVELKA A SYN, s.r.o. dnes obhospodaruje 50 ha vlastných viníc v srdci malokarpatskej vinohradníckej oblasti v Pezinku, pričom každoročne obnovuje a zveľaďuje 5 ha svojich pozemkov. Vďaka ideálnym polohovým, pôdnym a podnebným podmienkam dokážu vypestovať hrozno vysokej kvality, ktoré následne premieňajú na lahodné vína.

V kategórii Pavelka a syn nájdete bohatý výber týchto vín, ktoré sú ideálnou voľbou pre milovníkov dobrého vína, ktorí si chcú dopriať to najlepšie z Malých Karpát. Ponúkame rôzne druhy a ročníky, aby sme uspokojili vkus každého zákazníka. Neváhajte a objavte túto jedinečnú ponuku vín od rodinného vinárstva Pavelka na našom e-shope nakupuj-vyhodne.sk.

Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!