Čierna baza

Vína z bazy čiernej -  zlatožltý poklad s vôňou bazových kvetov.

Ponúkame Vám jedinečné vína z bazy, ktoré svojou zlatožltou farbou a nezameniteľnou vôňou bazových kvetov zaujmú každého milovníka ovocných vín. Toto víno vzniká spojením hroznového vína a bazových kvetov, čo mu dodáva intenzívnu a charakteristickú arómu.

Pri nakupovaní vína v e-shope určite neobíďte tento skvost, ktorý sa môže pochváliť sladkým vnemom na konci, ktorý je sprevádzaný príjemným zvyškovým cukrom. Vďaka tejto kombinácii je dosiahnutá harmónia a jedinečnosť tohto vína, ktoré si zamilujete už pri prvom ochutnaní.

Bazulienka je ideálnym spoločníkom pre rôzne príležitosti - či už ako osviežujúci nápoj na letnej terase, alebo ako originálny darček pre Vašich blízkych. Objednajte si toto nezvyčajné víno ešte dnes a doprajte si zážitok plný bohatých chutí a vôní, ktoré Vás prenesú do sveta bazových kvetov.

Miluron Bazovinka víno s bazovým kvetom, 0,75 l
€5,27
(–18 %)
Skladom

Bazovinka je víno žiarivej zlatožltej farby vyrobené modernou technológiou a postupmi. Výnimočnú chuť tohto lahodného vína dotvára pôvabná, no zároveň charakteristická chuť bazových kvetov, obsiahnutých v tomto víne. Výrazná chuť bazového kvetu vo víne je sprevádzaná aj príjemným zvyškovým...

Kód: 002541
Pereg Cuvée Bazulienka limitovaná edícia, ovocné víno, 0,75 l
€7
Skladom

Pereg Bazulienka – skvelé, unikátne vínko z limitovanej edície, vyrobené z hroznovej šťavy a bazových kvetov. Skutočná lahôdka jemne nasladlej chuti na spríjemnenie dlhých večerov, či posedení s priateľmi...  

Kód: 001743
Miluron Frizzante Baza, 0,75 l
€5,27
(–18 %)
Skladom

Exkluzívne perlivé ovocné víno s bazovým kvetom od vinárstva Miluron. Frizzante je jemne perlivé víno s nádychom bazového kvetu a luxusnou chuťou s elegantným buketom. Príťažlivo zamatová vôňa kvetov v kombinácii s jemnými briliantovými bublinkami strhne na seba vašu pozornosť a získa si vašu...

Kód: 002801
3 položiek celkom

Bazovinka, toto nádherné víno, ktoré nás už na prvý pohľad zaujme svojou žiarivou zlatožltou farbou a tiež pre svoju jedinečnú chuť a arómu bazových kvetov, ktoré sú hlavnou súčasťou tohto lahodného nápoja.

Pri ochutnaní Bazovinky si všimnete jej výnimočnú chuť, ktorá je zároveň pôvabná a charakteristická. Chuť bazových kvetov je naozaj nezameniteľná a dodáva tomuto vínu jeho osobitý šarm. Okrem toho je výrazná chuť bazového kvetu vo víne sprevádzaná aj príjemným zvyškovým cukrom. Tento cukor prispieva k dosiahnutiu absolútnej harmónie a jedinečnosti chuti tohto vína, čím sa stáva skutočným gurmánskym zážitkom.

V duchu starého príslovia „Pred harmančekom sa pokloň, pred bazou si kľakni“ by sme vám radi odporučili tento skvost medzi vínami. Je ideálny pre všetkých z vás, ktorí chcú na chvíľu zabudnúť na svetské starosti a dopriať si dúšok skvelého vína s nezameniteľnou arómou a chuťou.

Vážení priatelia, neváhajte ochutnať Bazovinku a presvedčte sa sami o jej úžasnej chuti a vôni. Toto víno je dokonalým spoločníkom pre príjemné večery, rodinné oslavy či romantické rande. Jeho jedinečná chuť a aróma vás určite očaria a stane sa jedným z vašich obľúbených nápojov.

Vrelo vám víno z bazy čiernej odporúčame a veríme, že si ho užijete tak, ako sme si ho užili my.

Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!