Rochester Ginger

🥚 Veľkonočná ponuka:

 🛍️ Kúpte 12 fliaš Rochester Ginger a získate od nás 1 fľašu Rochester Ginger mini (250 ml) ZDARMA!

🎁 Pri nákupe 24 fliaš Vám pribalíme 3 fľaše Rochester Ginger mini (250 ml) ZDARMA!

🎉 A pre tých najoddanejších? Objednajte 36 fliaš a obdarujeme vás 6 fľašami Rochester Ginger mini (250 ml) ZDARMA a navyše elegantnou nákupnou taškou 🛍️ ako bonus!

 ⏰ Nezabudnite, táto ponuka je časovo obmedzená a platí len počas veľkonočného obdobia resp. do vypredania zásob Rochester Ginger mini (250 ml) !!! 

Je to ideálny čas na doplnenie zásob vašich obľúbených nápojov 🥂 a získanie niečoho navyše ako prejav našej vďaky za vašu priazeň 🧡.

 🌸 Prajeme vám krásne veľkonočné sviatky plné radosti, pokoja a spoločne strávených chvíľ s blízkymi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Máme pre Vás skutočne jedinečnú príležitosť, ktorá sa len tak neobjavuje každý deň! Predstavujeme Vám možnosť získať lahodné a zdraviu prospešné nealko nápoje Rochester Ginger v mimoriadne výhodných cenách. Táto ponuka je určená práve pre Vás, našich verných zákazníkov, ktorí si zaslúžia to najlepšie.

Rochester Ginger je skvelý nealkoholický nápoj, ktorý si zamilujete už od prvého dúšku. Jeho lahodná chuť a vôňa zázračne osviežia Vaše zmysly, podporia imunitu, zlepšia tráveniu, upravia cholesterol a dodajú Vám potrebnú energiu počas celého dňa. Okrem toho, že je tento nápoj chutný, je aj veľmi zdravý. Obsahuje totiž množstvo vitamínov a minerálov, ktoré sú pre naše telo nevyhnutné.

A teraz si predstavte, že môžete mať tento úžasný nápoj doma v mimoriadne výhodných cenách! Áno, čítate správne - práve teraz máte jedinečnú príležitosť urobiť si zásoby Rochester Ginger za ceny, ktoré Vás určite potešia. Nechajte sa inšpirovať našou špeciálnou ponukou a doprajte si to najlepšie za skvelé ceny.

Tak neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť ešte dnes! Užite si lahodné a zdraviu prospešné nealko nápoje Rochester Ginger v mimoriadne výhodných cenách a doprajte si skutočný pôžitok pre Vaše chuťové poháriky.

 

Rochester Ginger nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) 2
Akcia Tip
€5,22
Skladom

Rochester Ginger je tradičný nealkoholický zázvorový nápoj pripravený podľa receptu z čias Charlesa Dickensa. Bez potreby alkoholu poskytuje jemný, čistý a osviežujúci zážitok, ktorý pretrváva. Pri pravidelnej konzumácii pôsobí preventívne proti chrípke, protizápalovo, tlmí nevoľnosť, prekrvuje organizmus, upravuje črevnú flóru, zahrieva a má protirakovinotvorné účinky.  Bezlepkový a vhodný pre vegánov.  

Kód: 002517
Rochester Dark Ginger nealkoholický zázvorový nápoj (725ml) 2
€5,33
Skladom

Rochester Dark Ginger je tradičný nealkoholický zázvorový nápoj vyrobený podľa starého jamajského receptu, ktorý bol tradovaný po generácie. Skvelý, zdraviu prospešný nápoj s lahodnou kombináciou zázvoru, trstinového cukru, citrónovej šťavy a lahodného karamelu.  Pri pravidelnej konzumácii pôsobí preventívne proti chrípke, protizápalovo, tlmí nevoľnosť, prekrvuje organizmus, upravuje črevnú flóru, zahrieva a má protirakovinotvorné...

Kód: 002677
Rochester Rum & Raisin nealkoholický prírodný nápoj (725ml) 2
€5,33
Skladom

Rochester Rum & Raisin je obľúbený rumovo-hrozienkový nealkoholický nápoj pripravený podľa receptu z čias Charlesa Dickensa.  Podávajte v pohári na víno pri izbovej teplote, alebo zohriate ako punč. Bezlepkový a vhodný pre vegánov. 

Kód: 002851
Rochester organic Root Ginger nealkoholický zázvorový nápoj (725ml) 2
€6,05
Skladom

Rochester organic Root Ginger (BIO) je osviežujúca a zároveň zdraviu prospešná kombinácia zázvoru a citrusových plodov, ktorú mnohí považujú za "svätý grál zázvorových nápojov"... Pri pravidelnej konzumácii pôsobí preventívne proti chrípke, protizápalovo, tlmí nevoľnosť, prekrvuje organizmus, upravuje črevnú flóru, zahrieva a má protirakovinotvorné účinky.   Vhodný pre vegánov a celiakov.   

Kód: 002684
4 položiek celkom

Rochester Ginger je silný bojovník za Vaše zdravie a imunitu, ktorý vám ponúka pomocnú ruku v dnešnej uponáhľanej dobe. Každý z nás sa snaží nájsť rýchlu a efektívnu cestu, ako ochrániť svoje zdravie pred negatívnymi následkami stresu, únavy, vysokého cholesterolu a oslabenej imunity. Taktiež hľadáme účinnú pomoc pri príznakoch angíny, chrípky či iných vírusových ochoreniach.

Nealkoholické prírodné nápoje Rochester Ginger sú vyrábané na základe tradičného receptu ešte z čias Charlesa Dickensa, čo zaručuje ich kvalitu a autenticitu. Výroba týchto nápojov sa opiera výlučne o prírodné suroviny, čo z nich robí skutočný poklad pre naše telo.

Hlavnou zložkou týchto nápojov je liečivá sila zázvoru, ktorý je známy svojimi pozitívnymi účinkami na organizmus. Okrem toho sú do nich pridávané aj kvety prvosienky, čiernej bazy a hrozienok. Práve táto jedinečná zmes liečivých bylín tvorí neopakovateľnú chuť nápojov Rochester Ginger a pôsobí na organizmus ako skutočný elixír zdravia.

Tí, ktorí už tento nápoj pravidelne užívate, určite viete svoje a ste si vedomí jeho blahodarných účinkov. Pre tých z vás, ktorí sa chystáte nakupovať Rochester Ginger prvý krát, vás čaká príjemné prekvapenie už po prvých duškoch.

Prajeme Vám pohodové a zdravím preplnené chvíle s tradičnými zázvorovými nealkoholickými nápojmi ROCHESTER GINGER. Nech vám tento lahodný, zdraviu prospešný nápoj prinesie pocit pokoja, harmónie a zdravia.

Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!