Bepin De Eto

Webová stránka značky: Bepin De Eto

Vychutnajte si excelentnú kvalitu Prosecca rodinného vinárstva Bepin De Eto. Vychutnajte si skvelé vína Prosecco, ktoré vyzerajú a chutia rovnako nádherne ako krajina v ktorej sa narodili.... 

Vína Bepin de Eto odrážajú jej úžasný charakter - medzi kopcami Conegliano a Valdobbiadene v ktorých sa nachádzajú historické centrá a dediny s vysokou kultúrnou hodnotou, ktoré umožňujú pozerať sa na starú históriu vína, hovoriacu o skvelých prírodných podmienkach a bohatej vinárskej tradícii v týchto krajinách. 

Vychutnajte si fenomenálne Prosecco vinárstva Bepin De Eto, ktoré vďaka svojej mimoriadnej kvalite a nádherným fľašiam, do ktorých je plnené je zároveň aj obľúbeným darom nielen na rodinných oslavách, ale aj obľúbeným prezentom pre firemných partnerov a zamestnancov...

Bepin De Eto Flavé Vino Spumante Rosato Millesimato Brut, 0,75 l
€11,84
Skladom

Šumivé víno so sebavedomým ružovým odtieňom a bohatým, dlhotrvajúcim perlením. Aróma vína je veľkorysá, ale rafinovaná. Ako prvé sa prejavia arómy bielej broskyne a marhule, nasleduje melón, liči, ružový grapefruit a v závere zrelý ananás. Chuť je rafinovaná a jemná s mierne minerálnym finále.

Kód: 002979
Bepin De Eto Prosecco Superiore Millesimato Brut DOCG, 0,75 l
Tip
€12
Skladom

Šumivé víno jemne žltej farby so zelenými odleskami a nekonečnou záplavou malých bubliniek. V aróme zaujmú jablká, hrušky a broskyne v súhre s tónmi ružových lístkov a agátových kvetov. Chuť je chrumkavá, ale zároveň hladká s doplnenou výraznou citrusovou aciditou.

Kód: 002975
Bepin De Eto Prosecco Superiore Millesimato Extra Dry DOCG, 0,75 l
€12
Skladom

Jemne slamovožlté šumivé víno so zelenkavými odtieňmi. Ako prvá sa objaví aróma čerstvo upečenej briošky, nasledujú ovocné tóny – jablko, hruška a broskyňa, spolu s rafinovanými arómami okvetných lístkov ruží a kvetov agátu. Víno sa v ústach prejavuje sviežo s atraktívnou kyselinkou na konci.

Kód: 002978
3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom