Elektronické výcvikové obojky

Martin System - úvod

Vitajte vo fascinujúcom svete exkluzívnych elektronických výcvikových obojkov, kde sa záujem o výcvik a výchovu psov spája s neustálym hľadaním nových technológií a inovácií. Predstavujeme Vám MARTIN SYSTEM®, kde sa vášeň pre psov a ich výcvik sa stretáva s  vášňou pre inovácie a dokonalosť.

Ak ste doteraz váhali alebo sa obávali zaradiť elektronický obojok do výchovy a výcviku Vášho psa, neváhajte viac! Ste na správnom mieste. Martin System Chameleon B III je detailne navrhnutý elektronický výcvikový obojok, ktorý Vám ponúka špičkové riešenia pre efektívny a bezpečný tréning s Vaším psom.

Elektronické obojky MARTIN SYSTEM® nie sú v žiadnom prípade trestacie alebo averzívne prostriedky na korigovanie psov. Práve naopak, sú skvelým výcvikovým doplnkom pre všetkých, ktorí cítia potrebu možnosti zasiahnuť do správania psa v každom okamihu, keď to potrebujú. Komunikovať so svojím psom aj na diaľku, ale férovým a pre psa bezpečným spôsobom, ktorý ho netraumatizuje. Práve naopak, ktorý ho stimuluje k nadšenému plneniu povelu.

MARTIN SYSTEM® je jediný výcvikový obojok na trhu, ktorý umožňuje stimuláciu prostredníctvom nízkych impulzov. Táto funkcia je nevyhnutná pre bezpečný, spoľahlivý, etický, férový a moderný tréning s Vaším psom. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby boli prispôsobené potrebám každého jednotlivca a jeho psa, či už ste začiatočník alebo skúsený inštruktor.

V MARTIN SYSTEM® sa neustále snažia zdokonaľovať svoje produkty a prinášať Vám najnovšie technológie a inovácie vo svete elektronických výcvikových obojkov.  Ich mimoriadne odborné znalosti a praktické skúsenosti z výcviku psov umožňujú ponúknuť Vám exkluzívnu škálu výcvikových pomôcok, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť úspech vo výcviku a výchove Vášho psa.

Takže neváhajte a pripojte sa k nám vo svete MARTIN SYSTEM®, kde sa vášeň pre psov a ich výcvik stretáva s vášňou pre inovácie a dokonalosť. Spoločne môžeme dosiahnuť úspech a šťastie pre Vás aj Vášho verného štvornohého priateľa. Vitajte vo svete, kde sa snúbením technológie a lásky k psom otvárajú nové možnosti v oblasti výcviku a výchovy našich miláčikov.

Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!