Čierne ríbezle

Vítajte v našej exkluzívnej kategórii vína z čiernych ríbezlí na e-shope nakupuj-vyhodne.sk! Pre milovníkov netradičných a zdravých vínných špecialít sme pripravili jedinečnú ponuku tohto vzácneho vína, ktoré je vyrobené výlučne z bobuľového ovocia - čiernych ríbezlí. Tieto plody sú známe svojimi vysokými obsahmi vitamínov, minerálov a ďalších životne dôležitých látok, ktoré prispievajú k ich zaradeniu medzi najzdravšie v našich končinách.

Víno z čiernych ríbezlí sa vyznačuje prenikavou a prirodzenou vôňou, ktorá sprevádza jeho rubínovo-červenú farbu. Hravé prírodné kyseliny sú starostlivo vyvážené zvyškovým cukrom, čím vytvárajú harmóniu zmyselných chutí a výnimočný chuťový vnem. Toto víno je skvelým spoločníkom pri oslavách, rodinných stretnutiach alebo pri romantickom večeri pre dvoch.

Veríme, že výborná chuť nášho vín z čiernych ríbezlí poteší vaše maškrtné jazýčky a s každým ďalším dúškom budete okrem eufórie a radosti nachádzať v týchto lahodných vínach aj zabudnuté staré múdrosti. Neváhajte a objavte túto jedinečnú chuťovú skúsenosť v našom e-shope nakupuj-vyhodne.sk!

Miluron Cuvée Čierna ríbezľa & Arónia, 0,75 l
Tip
€5,65
(–18 %)
Skladom

Cuvée Čierna ríbezľa & Arónia – Black Edition je vyrobené kupážou vína z čiernych ríbezlí a vína z Arónie čiernoplodej. Harmónia vzájomného prepojenia chutí oboch týchto vín je excelentná a jedinečná. Zmyselná chuť tohto spojenia je príjemne ovocná, s jemnými tónmi škorice a čokolády, ako aj so zachovanou harmóniou prírodných kyselín, ktoré dopĺňajú antioxidanty, pričom pri konzumácii vytvára nezameniteľný pôžitok a chuťový vnem..

Kód: 002876
Pereg Cuvée čierny Pereg, ovocné víno, 0,75 l
Tip
€7
Skladom

Cuvée čierny Pereg patrí medzi najobľúbenejšie slovenské ovocné vína. V celoslovenskej ankete Víno Roka 2021 sa toto lahodné víno víno umiestnilo na 1 mieste a my len dodávame, že právom - Čierny Pereg je vzácne víno vyrobené kupážou vína z liečivých plodov arónie čiernoplodej a vína z čiernych ríbezlí. Scelením týchto dvoch starostlivo vyberaných vín z čierneho bobuľového ovocia vzniklo excelentné cuveé s intenzívnou rubínovo-červenou...

Kód: 001680
Miluron Víno z červených ríbezlí, 0,75 l
€5,27
(–18 %)
Skladom

Víno z červených ríbezlí vzniklo riadeným fermentačným procesom dozretých kultivarov – bobuľového ovocia z odrody červených ríbezlí s názvom Red Lake. Prenikavá ovocná vôňa, dokonalá zmyslená chuť s výraznou dochuťou červených ríbezlí, bohatá rubínová až jahodová farba tohto skvostného vína spolu s vyváženou harmóniou prírodných kyselín vytvára výnimočný senzorický zážitok.

Kód: 003677
Sparkling dočaska
€7
Skladom

Perlivé ovocné víno z čiernych ríbezlí vás očarí svojou sýto rubínovo-červenou farbou a jemnými bublinkami. Vychutnajte si výnimočnú ríbezľovú vôňu a sviežu chuť s harmonickým zvyškovým cukrom. Toto víno je vyrobené výlučne z kultivarov čierneho bobuľového ovocia, čo zaručuje autentický zážitok pre vaše zmysly. Skvelý nápoj na oslavy alebo len tak pre potešenie. Určite vyskúšajte !!!

Kód: 002336
Miluron Víno z čiernych ríbezlí, 0,75 l
Tip
€4,61
(–21 %)
Skladom

Víno z čiernych ríbezlí je vzácne víno vyrobené výlučne z bobuľového ovocia – čiernych ríbezlí. Tie sú považované za jedno z najzdravších ovocí v našich končinách, a to pre vysoký obsah vitamínov, minerálov a ďalších pre organizmus životne dôležitých látok. S prenikavou a najmä prirodzenou vôňou, rubínovo-červenou farbou a hravými prírodnými kyselinkami, ktoré sú starostlivo vyvážené zvyškovým cukrom, vytvára harmóniu zmyselných chutí a...

Kód: 002540
Pereg Víno z čiernych ríbezlí, ovocné víno, 0,75 l
Tip
€6
Skladom

Víno z čiernych ríbezlí vinárstva Pereg je pravdepodobne najobľúbenejšie a najpredávanejšie ríbezľové víno na Slovensku. Jeho jedinečnosť potvrdzujú aj nasledovné fakty: Toto lahodné ovocné víno vyrobené výlučne z čiernych kultivarov ríbezlí. S intenzívnou ríbezľovo – podmanivou vôňou, rubínovo-červenou farbou, príjemnými kyselinkami, ktoré sú dovážené zbytkovým cukrom, vytvára harmóniu zmyselných chutí. Je vyrobené modernou technológiou,...

Kód: 001682
6 položiek celkom

Víno z čiernych ríbezlí je vskutku vzácne a jedinečné víno, ktoré sa vyrába výlučne z bobuľového ovocia, konkrétne z čiernych ríbezlí. Tieto malé, tmavomodré bobule sú považované za jedno z najzdravších ovocí v našich končinách, a to predovšetkým pre ich vysoký obsah vitamínov, minerálov a ďalších pre organizmus životne dôležitých látok.

Tvorba tohto vína si vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti, zručnosti a starostlivosti pri spracovaní čiernych ríbezlí. V procese výroby sa dbá na zachovanie prirodzených vlastností ovocia, aby sa v konečnom produkte prejavila jeho autentická chuť a vôňa.

Výsledkom je víno s prenikavou a najmä prirodzenou vôňou čiernych ríbezlí, ktorá poteší vaše čuchové bunky. Farba vína je rubínovo-červená a pripomína krásu zapadajúceho slnka. Hravé prírodné kyseliny sú starostlivo vyvážené zvyškovým cukrom, čím vzniká harmónia zmyselných chutí a výnimočný chuťový vnem.

Veríme, že výborná chuť vín z čiernych ríbezlí poteší vaše maškrtné jazýčky. S každým ďalším dúškom tohto lahodného moku budete okrem eufórie a radosti nachádzať v týchto vínach aj zabudnuté staré múdrosti. Možno sa pri pohári tohto vína zamyslíte nad životom, jeho krásami a tajomstvami.

Takže neváhajte a ochutnajte túto raritu, ktorá je plná prírodných pokladov a ponúka nezabudnuteľný zážitok pre vaše zmysly. Vrelo Vám odporúčame túto lahôdku, ktorá sa určite stane neoddeliteľnou súčasťou vašich spoločenských stretnutí a osláv.

Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!