Elesko

Vinárstvo ELESKO, známe svojou vinárskou tradíciou od roku 2009, prináša do sveta vín nezameniteľnú kombináciu kvality a autenticity. S vinohradmi ukrytými v srdci Malokarpatskej a Tokajskej  vinohradníckej oblasti, ELESKO sa pýši výrobou vína výlučne z vlastnej úrody, čo zaručuje jedinečnosť a neporovnateľný charakter každej fľaše. V rámci jedného z najmodernejších wine parkov v strednej Európe sa harmonicky spája dedičstvo tradičných vinárskych postupov s avantgardou dnešných technológií.

„Kde obyčajné stáva sa neobyčajným.“

Toto motto je odrazom neúnavného úsilia a odbornosti tímu ELESKO, ktorého vína pravidelne získavajú ocenenia na prestížnych národných aj medzinárodných výstavách. ELESKO však nie je iba o víne. Jeho komplexná ponuka zahŕňa aj kútik pre milovníkov súčasného umenia a reštauráciu ponúkajúcu gastronomické skvosty.

Zažite kúzlo ELESKO a objavte jeho výnimočnú ponuku na nakupuj-vyhodne.sk. Ponúkame nielen vynikajúce vína, ale aj zážitky, ktoré obohatia vaše chvíle pohody a osláv.

ELESKO Alibernet, r. 2019, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l
€9,06
(–33 %)
Skladom

Objavte klenot medzi vínama - ELESKO Alibernet 2019. Atraktívne červené víno, ktoré vás zaujme svojou výnimočnou kombináciou vône brusníc, višní a maku, doplnenou robustnou chuťou s nádychom dubového dreva. Vyzrievané v dubových sudoch, toto víno je ideálny spoločník k večernej hostine s priateľmi či k romantickému večeru vo dvojici. Neodoláte jeho zvodným chuťovým tónom. Objednajte si teraz a získajte skutočný kúsok umeleckého spracovania...

Kód: 003833
ELESKO Chardonnay, r. 2021, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l
€8,50
(–33 %)
Skladom

Ponorte sa do elegantnej sviežosti s týmto špeciálnym Chardonnay od ELESKO. Harmonický zážitok začína žltozeleným odtieňom vína, ktorý sa prelína do pikantných tónov marhúľ a čerstvých limetiek. V jeho chuti objavíte noty tropického ovocia a jemného lúčneho medu. Výsledkom je dokonalá kombinácia ovocnosti a elegancie, ktorá dokonale dopĺňa vaše gurmánske zážitky. Objavte tento skvost z roku 2021 a nechajte sa okúzliť mágiou Malokarpatského...

Kód: 003836
ELESKO Pinot gris 1, r. 2021, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l
€8,50
(–33 %)
Skladom

Víno zlatožltej farby, ktoré vo vôni poteší tónmi žltého melóna, citrusov a nektáriniek. Po trojmesačnom zrení v dubových sudoch sa predstavuje s plnou, sviežou a šťavnatou chuťou, doplnenou notami egrešov a maslových hrušiek, zakončenou exotickou stopou mandarínok. Perfektne harmonizuje s dusenou hydinou alebo maslovou rybou.  Limitovaná edícia 6700 fliaš.

Kód: 003837
ELESKO Pinot Noir, r. 2019, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l
€9,62
(–33 %)
Skladom

Preniknite do elegancie s ELESKO Pinot Noir 2019. Toto atraktívne červené suché víno zaujme svojím rafinovaným profilom, v ktorom sa prelínajú arómy červeného ovocia s jemnými tónmi dubového dreva. Každý ďúšok ponúka harmonickú chuť, ktorá je výsledkom starostlivého zrenia. Ideálna voľba pre tých, čo hľadajú vínny zážitok plný elegance a hĺbky. Objavte túto nádhernú odrodu a nechajte sa okúzliť vínami ELESKO.

Kód: 003835
ELESKO Rizling rýnsky r. 2021, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l
€9,62
(–26 %)
Skladom

Elesko Rizling Rýnsky 2021 je skutočným klenotom medzi bielymi vínami z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. S jeho iskrivo žltozelenou farbou a sviežou vôňou lipového kvetu, citrusov a nádychom bieleho korenia sa stane okamžitým centrom pozornosti pri každej oslave. Na jazyku vás zasiahne dlhá a svieža chuť s tónmi grepu a žltých ringlôt, ktoré sa skvele dopĺňajú s teľacím rezeňom či tatarákom z tuniaka. Objavte túto lahôdku a nechajte sa...

Kód: 003838
ELESKO Sauvignon blanc, r. 2022, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l
€9,62
(–26 %)
Skladom

Táto lahôdka medzi bielymi vínami z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti nás okamžite zaujme svojou iskrivou svetložltou farbou, ktorá v sebe skrýva sľub skutočnej senzácie. Pri prvom nadýchnutí vás zasiahne zaujímavá kombinácia ovocno-herbálnej vône, kde sa broskyne snúbia s jemným bazovým kvetom. A to je len začiatok. V chuti tohto výnimočného Sauvignonu nájdete harmóniu zrelého ovocia, ktoré vám pripomenie lesné maliny, doplnené príjemným...

Kód: 003842
6 položiek celkom

Ale ELESKO nie je len o víne. Je to miesto, kde sa víno, umenie a gastronómia stretávajú v dokonalej harmónii. Návštevníci môžu zažiť výnimočnú chuť tradičnej slovenskej gastronómie v modernom šate v ELESKO RESTAURANT & WINE BAR. Pre milovníkov umenia je tu ZOYA MUSEUM - galéria súčasného umenia, ktorá ponúka jedinečný zážitok.

Koncept vinárstva je doplnený o unikátny ELESKO WINE PARK, kde je možné nielen ochutnať ich výberové vína, ale aj zažiť celkový zážitok z vína, umenia a krajiny. Tento komplex je citlivo vkomponovaný do malebnej krajiny Malých Karpát a ponúka prehliadky, degustácie, ubytovanie v luxusných apartmánoch a prechádzky vinicami.

Názov ELESKO je inšpirovaný stredovekým strážnym hradom Ostrý Kameň, čo odráža hlboký rešpekt vinárstva k tradíciám a histórii regiónu. Všetky tieto prvky spolu tvoria vinárstvo ELESKO - miesto, kde sa spája tradičné a moderné, kde sa každá fľaša vína stáva svedkom histórie, umenia a vášne k vinárstvu.

Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!