Vinum Nobile Winery

Vinárstvo Vinum Nobile, zasadené do srdca malebnej vinárskej oblasti Nitra na Slovensku, je zárukou vynikajúceho vina, ktoré osloví každého milovníka tohto nápoja kráľov. S bohatou 12-ročnou históriou a tradíciou, ktorá sa nesie v duchu excelentnosti, je Vinum Nobile uznávaným menom nielen na domácej, ale aj medzinárodnej scéne. Jeho vína získali početné ocenenia na prestížnych vínnych súťažiach od Texasu až po Paríž, čo svedčí o vysokej kvalite a jedinečnosti, ktoré toto vinárstvo ponúka.

Ponorte sa do sveta vína, kde každá fľaša odhaľuje príbeh vášne, odbornosti a lásky k vínu, ktorá stojí za výrobou týchto nezabudnuteľných nápojov. Vinum Nobile ponúka široké spektrum vín, ktoré zahŕňajú elegantné červené a biele vína pod hlavnou značkou Vinum Nobile, svieže a ovocné vína z radu Slovak Valley, jemne perlivé vína Frizzanvino a charakteristické odrodové vína z radu Golden Eagle. Tieto rôzne radové vín sú navrhnuté tak, aby uspokojili rôzne chute a preferencie, či už hľadáte dokonalé víno na špeciálnu príležitosť, alebo len niečo nové na vyskúšanie s priateľmi.

Pre milovníkov prírody a ekologické udržateľnosti ponúka vinárstvo Vinum Nobile niečo, čo ich nepochybne zaujme - moderné ekologické prístupy vo svojich viniciach. Zelené zmesi bylín a trávy sú zasadené medzi radmi viniča, čím prirodzene lákajú užitočný hmyz a chránia pôdu pred eróziou. Tento zelený prístup spája harmonickú spoluprácu s prírodou s modernou technológiou na výrobu vín najvyššej kvality.

Objavte kúzlo slovenského vinohradníctva a nechajte sa zlákať pokladmi, ktoré vinárstvo Vinum Nobile ponúka. V tejto oáze kvalitných vín nájdete nielen vynikajúce vína, ale aj neopakovateľnú atmosféru spojenú s dlhoročnou tradíciou a inovatívnym prístupom k výrobe vína. Každá fľaša vína Vinum Nobile je pozvaním k objavovaniu a užívaniu si toho najlepšieho, čo slovenské vinice môžu ponúknuť.

Vinum Nobile Winery Cabernet Sauvignon, r. 2016, neskorý zber, suché, 0,75 l
€11,89
(–2 %)
Skladom

Ponorte sa do sveta elegantných chutí s Cabernet Sauvignon 2016 od Vinum Nobile. Toto červené víno vás okamžite zaujme svojou rubínovou farbou a lákavou vôňou čiernych ríbezlí s náznakom vanilky. Chuť je bohato štruktúrovaná, kde dominujú tóny zelenej papriky a makovíc, čo vytvára dokonalú harmoniu a nezabudnuteľný zážitok. Ručný zber a starostlivý proces zrenia v nerezových a drevených sudoch odhaľuje vášeň a odbornosť, ktorá stojí za výrobou...

Kód: 003831
Vinum Nobile Winery Caberner Sauvignon rosé, r. 2022, neskorý zber, polosuché, 0,75 l
€8,72
(–11 %)
Skladom

Predstavujeme vám Cabernet Sauvignon rosé 2022 z vinárstva Vinum Nobile, ktoré je vynikajúcim príkladom slovenskej vinárskej remeselníckej zručnosti. Toto lahodné rosé vás zláka už na prvý pohľad svojou krásnou ružovou farbou s fialovým nádychom. V jeho vôni objavíte svieži ríbezľovo-jahodový charakter, ktorý prechádza do dobre postaveného tela s príjemnou kyselinkou. Je to skvelý spoločník keď hľadáte osviežujúce, no zároveň chutné a...

Kód: 003830
Vinum Nobile Winery Pálava, r. 2022, výber z hrozna, polosladké, 0,75 l
€8,72
(–11 %)
Skladom

Toto polosladké víno vás zaujme už svojou čírou žltou farbou so zeleným nádychom, ktorá v sebe skrýva prísľub elegantnosti, sladkosti a osvieženia. Pri prvom privoňaní budete ohúrení krásnou a plnou aromatikou s nádychom muškátového kvetu a dotykom bazy, ktorá pripraví vaše chuťové poháriky na harmonickú chuť s pocitom púpavového medu, ktorá nasleduje.

Kód: 003829
Vinum Nobile Winery Rizling rýnsky, r. 2022, neskorý zber, suché, 0,75 l
€8,72
(–11 %)
Skladom

Oslňujúci Rizling Rýnsky 2022 od Vinum Nobile je nádherné suché biele víno, ktoré vás zaujme svojou zlatistou farbou so zeleným nádychom a čistou vôňou, ktorá pripomína jablká a oriešky. Chuť tohto vína je atraktívna, plná s vyváženou kyselinkou a tónmi zeleného jablka a lieskových orechov, čo z neho robí vynikajúci spoločník pre rôzne príležitosti. Víno bolo ocenené na prestížnej vinárskej súťaži Concours International de Lyon 2023, čo...

Kód: 003827
4 položiek celkom
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!