Dornfelder

Vitajte v kategórii Dornfelder na našom e-shope nakupuj-vyhodne.sk! Pre milovníkov vína, ktorí hľadajú niečo nové a zaujímavé, ponúkame zaujímavý výber tohto obľúbeného nemeckého červeného vína. Dornfelder je ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú ovocné a plné chute s jemnými tanínmi.

Dornfelder je pomerne mladá odroda hrozna, ktorej história siaha do 50. rokov 20. storočia. Vďaka svojej adaptabilite a schopnosti produkovať vysokokvalitné víno sa rýchlo rozšírila nielen v Nemecku, ale aj v iných európskych krajinách. Vína z tejto odrody sú známe svojou tmavočervenou farbou a intenzívnymi arómami červeného ovocia, ako sú čerešne, slivky a bobule.

Nakupovanie vína v našom e-shope je jednoduché a pohodlné. Prehľadné kategórie a filtre vám pomôžu nájsť presne to, čo hľadáte. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo skúsený znalec vína - u nás nájdete Dornfelder pre každú príležitosť a rozpočet. Navyše, vďaka pravidelným akciám a zľavám máte možnosť ochutnať rôzne vína za výhodné ceny.

Objavte krásu a jedinečnosť vín odrody Dornfelder na našom e-shope nakupuj-vyhodne.sk a doprajte si nezabudnuteľný zážitok plný ovocných chutí a aróm. S našou rýchlosťou a spoľahlivou dopravou budete mať svoje obľúbené víno doma v krátkom čase. Neváhajte a začnite objavovať svet Dornfelder ešte dnes!

Dornfelder je vskutku fascinujúce víno, ktoré si zamilujete nielen pre jeho výraznú tmavočervenú až tmavo-granátovú farbu, ale aj pre jeho veľmi peknú jemnú, sviežou ovocnou aromatiku. Toto víno je naozaj jedinečné a priam hýri rôznymi chuťami a vôňami, ktoré sa harmonicky spájajú do jedného celku.

Kedže Dornfelder je extraktívne, mohutné a príjemne plné víno, vo vôni a chuti môžete objaviť rôzne lesné plody, ako sú napríklad brusnice či orechy. Zrelé a plné vína tejto odrody sú vhodné na zrenie v barikových sudoch, čo im dodá ešte väčšiu komplexnosť a bohatosť. Vína odrody Dornfelder sú vhodné na strednodobú archiváciu, takže si ich môžete uložiť na niekoľko rokov a tešiť sa z ich postupnej zmeny a rozvoja.

Čo sa týka servírovania tohto vína, svieže vína tejto odrody sa skvele hodí k ľahším jedlám, ako sú napríklad cestoviny. Môžete si ich vychutnať s rôznymi omáčkami, prípadne s morskými plodmi či zeleninou. Na druhej strane, zrelšie a plnšie vína Dornfelder sa perfektne hodia k ťažším či korenistejším úpravám mäsa, grilovaným pokrmom, zverine a k výrazným syrom. Vďaka svojej výraznej chuti a bohatej škále aróm dokáže toto víno doplniť aj náročnejšie jedlá.

Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!