Flavé Rosato Spumante Millesimato Brut, 0,75 l

Neohodnotené

Šumivé víno so sebavedomým ružovým odtieňom a bohatým, dlhotrvajúcim perlením. Aróma vína je veľkorysá, ale rafinovaná. Ako prvé sa prejavia arómy bielej broskyne a marhule, nasleduje melón, liči, ružový grapefruit a v závere zrelý ananás. Chuť je rafinovaná a jemná s mierne minerálnym finále.

€11,84 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 002979
Flavé Rosato Spumante Millesimato Brut, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Bepin De Eto Flavé Rosato Spumante Millesimato Brut, 0,75 l

Ružové šumivé víno výraznej ružovej farby s krásnou, príjemne intenzívnou a perzistentnou perláciou. Vôňa je plná a jemná, bohatá na ovocné vnemy. Spočiatku Vás oslovia tóny bielej broskyne a marhule, nasleduje melón, liči a ružový grapefruit, v závere vyniká zrelý ananás. Obohatené o kvetinové vnemy ruže a cyklámenu.

Na podnebí je toto skvelé rosé jemné a poddajné, kombinuje intenzitu a eleganciu s lahodnou komplexnosťou. Jemné a elegantné rosé so správnou sviežosťou, jemný a vyvážený záver s náznakom jemnej pikantnosti.

Odporúča sa podávať v pohári tulipánového tvaru, s uzatváracím ústím, pri teplote 6-8 °C.

Dodatočné parametre

Kategória: Prosecco
Výrobca: Bepin De Eto
Odroda: Incrocio Manzoni
Farba vína: ružové víno
Cukornatosť: brut
Krajina pôvodu: Taliansko
Vinohradnícka oblasť: Veneto
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Vychutnajte si excelentnú kvalitu Prosecca rodinného vinárstva Bepin De Eto. Vychutnajte si skvelé vína Prosecco, ktoré vyzerajú a chutia rovnako nádherne ako krajina v ktorej sa narodili.... 

Vína Bepin de Eto odrážajú jej úžasný charakter - medzi kopcami Conegliano a Valdobbiadene v ktorých sa nachádzajú historické centrá a dediny s vysokou kultúrnou hodnotou, ktoré umožňujú pozerať sa na starú históriu vína, hovoriacu o skvelých prírodných podmienkach a bohatej vinárskej tradícii v týchto krajinách. 

Vychutnajte si fenomenálne Prosecco vinárstva Bepin De Eto, ktoré vďaka svojej mimoriadnej kvalite a nádherným fľašiam, do ktorých je plnené je zároveň aj obľúbeným darom nielen na rodinných oslavách, ale aj obľúbeným prezentom pre firemných partnerov a zamestnancov...