Prosecco Asolo Extra Dry DOCG, 0,75 l

Neohodnotené

Šumivé víno bledožltej farby so zelenkavými odleskami. Bublinky sú jemné a perzistentné. Pikantná kvetinkovo-ovocná aróma si zachováva prirodzenú odrodovú eleganciu. Chuť je intenzívne ovocná, dobre štruktúrovaná s príjemne sviežou kyselinkou a charakteristickou krémovosťou.

€10,69 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 002977
Prosecco Asolo Extra Dry DOCG, 0,75 l
Neohodnotené
Montelvini Prosecco Asolo Extra Dry DOCG, 0,75 l 1
Tip
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Montelvini Prosecco Asolo Extra Dry DOCG, 0,75 l

Krásne harmonické prosecco, je to nepochybne produkt najvyššej kvality. Asolo Prosecco Superiore DOCG vo verzii Extra Dry získalo najvyššie uznanie v sprievodcovi Vinibuoni d'Italia 2022 za svoju jemnosť, noblesu a celkovú eleganciu.

Má nádherné, veľmi jemné a iskrivé perlenie. Vo vôni je veľmi široké a komplexné, vyvážený vnem medzi ovocnosťou a kvetinovými tónmi. Chuť je mimoriadne elegantná, príjemne jemná, zamatová a zároveň suchá s atraktívnymi kyselinkami.

Odporúča sa podávať v pohári tulipánového tvaru, s uzatváracím ústím, pri teplote 6-8 °C. Prekvapivá sviežosť robí toto víno vhodným a podmanivým za každých okolností. Vynikajúce ako aperitív a v kombinácii s mäkkýšmi alebo s ľahkými prvými chodmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Prosecco
Výrobca: Montelvini
Odroda: Glera
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: Extra Dry
Krajina pôvodu: Taliansko
Vinohradnícka oblasť: Veneto
Obsah alkoholu v obj. %: 11,5

Logo spoločnosti predstavuje sova, pretože oblasť, v ktorej sa pivnica nachádza, sa nazýva Zuitere, alebo „krajina sov“. Zviera, ktoré bolo odjakživa symbolom múdrosti, poznania, citlivosti a ktoré v Montelvini predstavuje múdrosť v zbere najlepších plodov územia a múdrosť v hospodárení s ním, rešpektujúc prírodu a jej rytmy.