Luxusný darčekový kufor TOKAJ

1 hodnotenie

Luxusný darčekový kufor TOKAJ

Hľadáte perfektný vianočný dar pod stromček alebo výraz vďaky firemnému partnerovi? Ponúkame exkluzívny darčekový set z tokajských viníc. V nádhernom drevenom kufríku nájdete šesť fliaš najlepších tokajských vín, ktoré uchvátia znalcov i laikov. Tento prestížny set je ideálny aj na významné spoločenské udalosti, jubileá či svadby. Darčekový kufor Tokaj – váš dôstojný výber pre nezabudnuteľný moment.

€106,76 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 000493
Luxusný darčekový kufor TOKAJ
1 hodnotenie
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Luxusný darčekový kufor TOKAJ

Luxusný darčekový kufor TOKAJ - prestíž pre milovníkov vína. Prinášame Vám najpredávanejší darčekový set kolekcie exkluzívnych tokajských vín. Tento set je nielen ideálnym darčekom pre znalcov dobrého vína, ale aj pre tých, ktorí si chcú pochutiť na niečom mimoriadne špeciálnom.

Preukážte svoj vkus a zmysel pre eleganciu cez tento nádherný darčekový set. Nájdete v ňom šesť fliaš najlepších tokajských vín od výrobcu J & J Ostrožovič, všetky zabalené do nádherného dreveného kufríka s dekoratívnou slamou. Týmto kufrom nielen urobíte radosť, ale aj reprezentujete svoj vkus a hodnoty.

Darčekový kufor obsahuje výnimočné vína ako Tokajské samorodné suché a sladké, Tokajský výber 3, 4, 5 a 6 putňový. Všetky vína sú charakterizované bohatým chuťovým profilom, zlatožltými a jantárovými odtieňmi, s lahodnými tónmi sušeného ovocia, medu, chlebovinky a ďalšími nezameniteľnými prvkami.

Či už hľadáte perfektný dar pod vianočný stromček, jubileum, svadbu alebo chcete poďakovať svojim obchodným partnerom za spoluprácu, s týmto kufrom TOKAJ skutočne preukážete svoju vďaku a ocenenie.

Doprajte si alebo svojim blízkym tento výnimočný set vín a objavte krásu a chuť tokajských viníc.

Objavte fascinujúci príbeh lásky a vášne k vinárstvu, ktorý je skrytý za menom J. & J. Ostrožovič. Tento príbeh nie je len o produkcii výnimočného tokajského vína, ale aj o tradíciách, oddanosti a úcte k jednej z najznámejších vinárskych oblastí na svete.

Vínami J. & J. Ostrožovič sa nesie rešpekt k prírode a duch starostlivosti, s ktorou je každá fľaša vyrábaná. Sú výsledkom neúnavnej práce, znalostí a rešpektu k tomuto výnimočnému terroiru, ktoré dávajú tokajským vínam ich nezameniteľnú charakteristiku a kvalitu. S nádhernými tónmi sušeného ovocia, kvalitnej čokolády, s dotykom kávy i hrozienok vás tieto vína zavedú priamo do srdca Tokaja.

J. & J. Ostrožovič stavia na klasických tokajských odrodách Furmint, Lipovina a Muškát žltý, ktoré sú esenciou pre produkciu cibéb - kľúčového prvku pre výrobu tokajských vín. Vďaka jedinečnému mikroklíme a vulkanickej pôde je oblasť Tokaj ideálnym miestom pre pestovanie týchto odrôd, ktoré následne obohacujú účinky ušľachtilej plesne Botrytis cinerea.

Ak túžite po tom, aby ste sa spojili s tradíciou a objavili svet pravých tokajských vín, vyberte si z ponuky J. & J. Ostrožovič. Ich vína sú nielen svedectvom histórie a tradície, ale aj zárukou nezabudnuteľného zážitku pre každého milovníka vína.