Cabernet Sauvignon rosé 2021, kolekcia Solaris, polosuché, 0,75 l

Neohodnotené

Objavte lahodné spojenie tradície a vášne vo víne vinárstva Ostrožovič -  Cabernet Sauvignon Kolekcia Solaris CHOP, ročník 2022. Toto krásne polosuché ružové víno vás uchváti svojou jemnou lososovo-ružovou farbou s nádychom fialovej iskry, ktorá svedčí o jeho mladistvom charaktere.

Vôňa je bohatá na lákavé arómy červeného záhradného ovocia, kde prevládajú tóny zrelých malín a májových čerešní, doplnené osviežujúcou štipkou limetkovej kôry. V ústach víno rozvíja svoj plný potenciál – šťavnaté a zvodné, s harmóniou sladkosti a sviežosti, ktorá je ako stvorená pre milovníkov polosuchých ružových vín.

€6,38 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003581
Cabernet Sauvignon rosé 2021, kolekcia Solaris, polosuché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Ostrožovič Cabernet Sauvignon rosé 2021, kolekcia Solaris, polosuché, 0,75 l

Vychutnajte si kráľovský zážitok s ružovým Cabernet Sauvignon Kolekcia Solaris CHOP, ročník 2022. Toto ružové polosuché víno s lososovo-ružovou farbou vás ohúri na prvý pohľad a na jazyku rozvinie plný buket sladko-sviežich tónov. Zrelé maliny a májové čerešne dominujú v bohatej ovocnej vôni, zatiaľ čo jemná sladkosť a svieža kyselinka vytvárajú dokonalú harmóniu s každým dúškom.

Nechajte sa uniesť nežným spojením lahodného nektáru bobúľ a šetrného spracovania, ktoré prináša výnimočný zážitok a dodáva každej príležitosti nádych slávnostnosti.

Idealne sa hodí k letným šalátom a ľahkým jedlám, Cabernet Sauvignon z kolekcie Solaris je skutočným pokladom pre milovníkov vín s charakterom.

Objavte fascinujúci príbeh lásky a vášne k vinárstvu, ktorý je skrytý za menom J. & J. Ostrožovič. Tento príbeh nie je len o produkcii výnimočného tokajského vína, ale aj o tradíciách, oddanosti a úcte k jednej z najznámejších vinárskych oblastí na svete.

Vínami J. & J. Ostrožovič sa nesie rešpekt k prírode a duch starostlivosti, s ktorou je každá fľaša vyrábaná. Sú výsledkom neúnavnej práce, znalostí a rešpektu k tomuto výnimočnému terroiru, ktoré dávajú tokajským vínam ich nezameniteľnú charakteristiku a kvalitu. S nádhernými tónmi sušeného ovocia, kvalitnej čokolády, s dotykom kávy i hrozienok vás tieto vína zavedú priamo do srdca Tokaja.

J. & J. Ostrožovič stavia na klasických tokajských odrodách Furmint, Lipovina a Muškát žltý, ktoré sú esenciou pre produkciu cibéb - kľúčového prvku pre výrobu tokajských vín. Vďaka jedinečnému mikroklíme a vulkanickej pôde je oblasť Tokaj ideálnym miestom pre pestovanie týchto odrôd, ktoré následne obohacujú účinky ušľachtilej plesne Botrytis cinerea.

Ak túžite po tom, aby ste sa spojili s tradíciou a objavili svet pravých tokajských vín, vyberte si z ponuky J. & J. Ostrožovič. Ich vína sú nielen svedectvom histórie a tradície, ale aj zárukou nezabudnuteľného zážitku pre každého milovníka vína.