Darčekový set J&J Ostrožovič EXCLUSIVE

Neohodnotené

Vianočný darčekový set J&J Ostrožovič EXCLUSIVE na nakupuj-vyhodne.sk: Výnimočné víno v rustikálnej truhlici, ktoré kombinuje kvalitu s výnimočnou cenou. Ideálny vianočný dar pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a eleganciu za bezkonkurenčnú cenu. Objavte tú najlepšiu ponuku tohto sviatočného obdobia iba na nakupuj-vyhodne.sk.

€29,93 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 001970
Darčekový set J&J Ostrožovič EXCLUSIVE
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Darčekový set J&J Ostrožovič EXCLUSIVE

Vianočný darčekový set J&J Ostrožovič EXCLUSIVE, dostupný na nakupuj-vyhodne.sk, je príkladom skvelého vianočného darčeka. Keď  vianočné svetielka začnú blikať na stromčekoch a vzduchom sa nesie vôňa škorice a perníkov, každý z nás hľadá ten dokonalý dar, ktorým by prekvapil a potešil svojich blízkych.

Toto aristokraticky príťažlivé víno, uložené v elegantnej rustikálnej drevenej truhlici, je výrazom luxusu a tradície. S jeho bohatou paletou chutí, od dozrievajúcich maslových hrušiek až po jemné tóny koriandra a zázvoru, je tento set ideálnym darom pre všetkých, ktorí si vážia kvalitu a pôžitok.

Vianočný čas je obdobím zdieľania, lásky a vďaky. Darčekový set J&J Ostrožovič EXCLUSIVE je prejavom týchto hodnôt. Nielenže poteší milovníkov vína, ale aj tých, ktorí si chcú vychutnať chvíle pokoja a relaxu v kruhu rodiny a priateľov. Je to dar, ktorý zahreje srdce, prinesie úsmev na tvár a zanechá v pamäti nezabudnuteľné spomienky.

Objavte tú najlepšiu ponuku tohto sviatočného obdobia a urobte radosť svojim najbližším týmto výnimočným darčekom. Exkluzívne na nakupuj-vyhodne.sk.

Dodatočné parametre

Kategória: J & J Ostrožovič
Výrobca: J&J Ostrožovič
Ročník: 2020
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: polosuché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Tokajská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 11,0

Objavte fascinujúci príbeh lásky a vášne k vinárstvu, ktorý je skrytý za menom J. & J. Ostrožovič. Tento príbeh nie je len o produkcii výnimočného tokajského vína, ale aj o tradíciách, oddanosti a úcte k jednej z najznámejších vinárskych oblastí na svete.

Vínami J. & J. Ostrožovič sa nesie rešpekt k prírode a duch starostlivosti, s ktorou je každá fľaša vyrábaná. Sú výsledkom neúnavnej práce, znalostí a rešpektu k tomuto výnimočnému terroiru, ktoré dávajú tokajským vínam ich nezameniteľnú charakteristiku a kvalitu. S nádhernými tónmi sušeného ovocia, kvalitnej čokolády, s dotykom kávy i hrozienok vás tieto vína zavedú priamo do srdca Tokaja.

J. & J. Ostrožovič stavia na klasických tokajských odrodách Furmint, Lipovina a Muškát žltý, ktoré sú esenciou pre produkciu cibéb - kľúčového prvku pre výrobu tokajských vín. Vďaka jedinečnému mikroklíme a vulkanickej pôde je oblasť Tokaj ideálnym miestom pre pestovanie týchto odrôd, ktoré následne obohacujú účinky ušľachtilej plesne Botrytis cinerea.

Ak túžite po tom, aby ste sa spojili s tradíciou a objavili svet pravých tokajských vín, vyberte si z ponuky J. & J. Ostrožovič. Ich vína sú nielen svedectvom histórie a tradície, ale aj zárukou nezabudnuteľného zážitku pre každého milovníka vína.