Müller Thurgau - Mojmírovce 2023, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Müller Thurgau - Mojmírovce 2023, suché, 0,75 l je kvalitné biele víno s chráneným označením pôvodu z Nitrianskej vinohradníckej oblasti z produkcie známeho a obľúbeného vinárstva Mrva & Stanko.

Toto elegantné víno vás ohromí svojou atraktívnou žlto-zelenkavou farbou a bohatou škálou sviežich ovocných tónov. V jeho chuti nájdete harmonickú kombináciu citrusov a muškátových nuansí, čo dodáva tomuto vínu jedinečný charakter.

Užite si tento lahodný nápoj pri rôznych príležitostiach a potešte svoje zmysly unikátnymi chuťami Müller Thurgau - Mojmírovce 2023.

štandardná cena: €9,60 –5 % €9,06 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003877
Müller Thurgau - Mojmírovce 2023, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Mrva & Stanko Müller Thurgau Mojmírovce, r. 2023, akostné víno, suché, 0,75 l
€9,60 –5 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva & Stanko Müller Thurgau - Mojmírovce 2023, suché, 0,75 l

Mrva & Stanko Müller Thurgau - Mojmírovce 2023 predstavuje atraktívne a svieže víno s jemnou žltozelenkavou farbou, ktoré vás očarí svojou bohatou chuťou a lahodnými ovocnými vôňami.

Dominantnú chuť zrelých marhúľ dopĺňajú tóny tropického ovocia a jemný muškátový akcent, čo robí z tohto vína skutočný gurmánsky zážitok. Chuť vína je šťavnatá a ovocná, doplnená harmonickými sviežimi kyselinkami. Tento výnimočný nápoj je ideálnym spoločníkom pre prijemné chvíle strávené v spoločnosti priateľov alebo rodiny.

Odporúčame servírovať Müller Thurgau - Mojmírovce 2023 pri teplote 11 – 13°C. Takto podané víno dokonale vynikne a rozvinie svoje jedinečné aromatické vlastnosti.

Vínko sa skvele hodí k jednoduchším úpravám rýb, ktoré sú vynikajúcim partnerom pre jeho ovocný charakter a sviežu kyselinku.

Skúste ho kombinovať s gréckym šalátom s feta syrom, ktorý svojou pikantnou chuťou ideálne doplní lahodné tóny vína. Ak preferujete zeleninové šaláty, Müller Thurgau - Mojmírovce 2023 sa bude výborne hodiť aj k nim, keďže jeho ovocné nuansy sú schopné vytvoriť harmonický spoj s rôznymi druhmi zeleniny. Nezabudnite vyskúšať tento nápoj aj v kombinácii s olivami a sušenými paradajkami. Ich výrazná chuť vytvorí priam ideálnu rovnováhu so sviežosťou vína.

Objavte jedinečný svet chutí a arómy Müller Thurgau - Mojmírovce 2023 od skúsených vinárov Mrva & Stanko. Toto suché víno si zamilujete už po prvom ochutnaní.

Či už máte rád klasické pokrmy alebo experimentujete s novými kombináciami chutí, Müller Thurgau - Mojmírovce 2023 sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho stola - urobte si radosť a doprajte si tento výnimočný nápoj, ktorý ponúka nezameniteľný gurmánsky zážitok. Na zdravie!

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Muller Thurgau
Ročník: 2023
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Nitrianska vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.