Muškát Žltý Sauvignon Cuvée 2023, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Mrva & Stanko Muškát Žltý Sauvignon Cuvée 2023 je atraktívne suché slovenské víno, ktoré kombinuje vône exotickej zrelého ovocia, ruží a citrusov. Víno má plnú ovocnú chuť, jemné tóny medu a hrozna, s korenistými tónmi Muškátu žltého.

Je dobre vyvážené s príjemne dlhým záverom a je skvelou voľbou ako aperitív alebo k podávaniu s lahodnými jedlami. Víno je vhodné aj ako darček a skladujte ho na chladnom a suchom mieste, chráňte ho pred priamym slnečným žiarením a podávajte ho chladené na teplotu 8-10 °C.

štandardná cena: €10,20 –5 % €9,62 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003880
Muškát Žltý Sauvignon Cuvée 2023, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva & Stanko Muškát Žltý Sauvignon Cuvée 2023, suché, 0,75 l

Víno Mrva & Stanko Muškát Žltý Sauvignon Cuvée 2023 je vynikajúce slovenské víno vyrobené z kombinácie hrozna odrôd Muškát žltý a Sauvignon blanc. Toto víno nesie rukopis vinárstva Mrva & Stanko, ktoré sa zaoberá výrobou kvalitných a lahodných vín už mnoho rokov.

Víno má svetložltú farbu a na nose nájdete vône exotickej zrelého ovocia, ruží a citrusov. Na chuť je toto víno polosuché, plné ovocných tónov, s jemnými tónmi medu a hrozna. Muškátový nádych mu dodáva zaujímavú korenistosť a jedinečnú chuť. Víno má dobre vyváženú kyslosť a príjemne dlhý záver.

Mrva & Stanko Muškát Žltý Sauvignon Cuvée 2023 je vhodné ako aperitív, ale aj k podávaniu k lahodným jedlám, ako sú ryby, kuracie alebo bravčové mäso, šaláty a ovocné dezerty. Toto víno vás prekvapí svojou komplexnosťou, jemnosťou a plnou chuťou.

Toto víno je ručne zberané a s veľkou starostlivosťou vyrobené pomocou moderných technológií vinárstva. Je to dokonalé víno na špeciálne príležitosti a oslavy. Skladujte ho na chladnom a suchom mieste, chráňte ho pred priamym slnečným žiarením a podávajte ho chladené na teplotu 8-10 °C.

Mrva & Stanko Muškát Žltý Sauvignon Cuvée 2023 je skvelou voľbou pre tých, ktorí sa chcú potešiť kvalitným a chutným slovenským vínom s jedinečným charakterom. Vychutnajte si ho s priateľmi a rodinou alebo ho darujte ako originálny darček pre vašich blízkych.

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Muškát žltý, Sauvignon, cuvée
Ročník: 2023
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.