Pálava 2022, polosladké, 0,75 l

Neohodnotené

Toto polosladké víno vás zaujme už svojou čírou žltou farbou so zeleným nádychom, ktorá v sebe skrýva prísľub elegantnosti, sladkosti a osvieženia. Pri prvom privoňaní budete ohúrení krásnou a plnou aromatikou s nádychom muškátového kvetu a dotykom bazy, ktorá pripraví vaše chuťové poháriky na harmonickú chuť s pocitom púpavového medu, ktorá nasleduje.

štandardná cena: €9,90 –11 % €8,72 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003829
Pálava 2022, polosladké, 0,75 l
Neohodnotené
Vinum Nobile Winery Pálava, r. 2022, výber z hrozna, polosladké, 0,75 l
€9,90 –11 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Vinum Nobile Winery Pálava 2022, polosladké, 0,75 l

Pálava 2022 od Vinum Nobile je nádherné polosladké biele víno, ktoré sa môže pochváliť zaradením do Národnom salóne vín SR 2023, čo je zárukou jeho vysokého štandardu a kvality. Toto víno je prejavom slovenskej vinárskej tradície a remeselníckej zručnosti, ktorá je súčasťou každej fľaše od Vinum Nobile.

Pri prvom pohľade na toto víno vás zaujme jeho číra žltá farba so zeleným nádychom, ktorá je sľubom elegancie, sladkosti a osvieženia, ktoré sa skrývajú v každom dúšku. Aromatika vína je krásna a plná s výrazným akcentom muškátového kvetu doplneným jemným dotykom bazovej arómy. Chuť je harmonická, plná s prijemným pocitom púpavového medu, ktorý dodáva tomuto vínu jemnú a sladkú notu.

Toto víno pochádza z Nitrianskej vinohradníckej oblasti a je hrdým nositeľom chráneného označenia pôvodu D.S.C., čo zaručuje jeho autenticitu a vysokú kvalitu. Táto značka je zárukou toho, že víno bolo vyrobené v súlade so všetkými pravidlami a štandardmi, ktoré zabezpečujú jeho jedinečnosť a vysokú hodnotu.

Odporúčaná teplota podávania tohto vína je 10 - 12°C, čo umožňuje plne rozvinúť jeho aromatický profil a ponúka optimálny chuťový zážitok. S obsahom alkoholu 11.84% a objemom 0,75L je toto víno ideálnou voľbou pre rôzne príležitosti, od rodinných osláv po spoločenské udalosti.

Pálava 2022 od Vinum Nobile je nielen skvelým spoločníkom pre rôzne príležitosti, ale aj vynikajúcim darčekom pre milovníkov vína. Jeho elegancia a sofistikovanosť z neho robia ideálnu voľbu pre tých, ktorí si chcú dopriať niečo výnimočné a zároveň ochutnať nádherné víno z úrodných viníc Slovenska. Nezmeškajte príležitosť ochutnať toto výnimočné víno a objednajte si fľašu Pálavy 2022 od Vinum Nobile, ktorá vám prinesie nezabudnuteľný zážitok plný chuti a elegancie​1​.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Víno
Výrobca: Vinum Nobile Winery
Odroda: Pálava
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: polosladké víno
Prívlastok: neskorý zber
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Nitrianska vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,0

Vinum Nobile, perla slovenských viníc z oblasti Nitra, otvára dvere do sveta neobyčajných vín, ktoré sú výsledkom dlhoročnej tradície a remeselníckej dokonalosti. Vinum Nobile je zárukou vysokého štandardu a nekonečnej chuti, ktorá odzrkadľuje bohaté dedičstvo a vášeň, ktoré stoja za každou fľašou.

Vinárstvo Vinum Nobile je domovom exkluzívnych vín, ktoré boli ocenené na prestížnych medzinárodných vínnych súťažiach. Jeho vína sú oceňované najmä za ich eleganciu, štruktúru a vyváženosť, ktoré vynikajú pri každej spoločenskej udalosti. Ponuka zahŕňa širokú paletu atraktívnych vín pod značkami ako Vinum Nobile, Slovak Valley, Frizzanvino a Golden Eagle, čím sa stáva destináciou pre všetkých, ktorí sa chcú pohrúžiť do sveta vynikajúcich vín.

Vinum Nobile nie je len o výnimočných vínach, ale aj o úcte k prírode a ekologickej udržateľnosti. Vinárstvo prijíma ekologické prístupy vo svojich viniciach, čo zahŕňa biologickú ochranu pred chorobami viniča a inovatívne technológie, ktoré znižujú ekologický dopad výroby vína. Zelené inovácie sa stretávajú s tradičnou vinárskou remeselnou zručnosťou, čo vytvára harmonický vzťah medzi človekom a prírodou.

Každá fľaša vína od Vinum Nobile je pozvaním k objavovaniu bohatej histórie a kultúry vinohradníctva na Slovensku. S každým dúškom sa odhaľuje nová vrstva chuti a arómy, ktoré vás zavedú na cestu objavovania a potešenia. Doprajte si kúsok slovenskej vinárskej tradície a nechajte sa zlákať tým, čo Vinum Nobile ponúka. Toto je vinárstvo, ktoré oslavuje krásu a jedinečnosť vínnej révy, a vytvára vína, ktoré zanechávajú trvalý dojem.