Pesecká Leánka - Južnoslovenská VO 2023, polosuché, 0,75 l

Neohodnotené

Mrva Stanko Pesecká Leánka 2023 je obľúbené slovenské polosuché víno s pútavým charakterom, ktoré je založené na starostlivom výbere hrozna z jedného z najlepších vinohradov v oblasti Južného Slovenska.

Vôňa tohto vína evokuje tóny zrelého ovocia a zemitých tónov, ktoré sa v chuti prelínajú s plnými tónmi marhúľ, broskýň a šťavnatého hrozna. Príjemne kyselkavé a ovocné, toto víno sa hodí k lahodným pokrmom, ale aj k jednoduchým šalátom alebo ako aperitív na pohostenie návštev. 

Mrva Stanko Pesecká Leánka 2023 je skvelým darčekom pre vašich priateľov alebo rodinu a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné slovenské víno s bohatým charakterom a atraktívnou chuťou.

štandardná cena: €10,20 –5 % €9,62 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003881
Pesecká Leánka - Južnoslovenská VO 2023, polosuché, 0,75 l
Neohodnotené
Mrva & Stanko Pesecká Leánka Južnoslovenská VO, r. 2023, akostné víno, polosuché, 0,75 l
€10,20 –5 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva & Stanko Pesecká leánka 2023, polosuché, 0,75 l

Mrva Stanko Pesecká Leánka - Mužla 2023 je atraktívne polosuché slovenské víno, ktoré je vytvorené z hrozna z jedného z najlepších vinohradov v oblasti Južného Slovenska. Toto víno vyniká svojou plnosťou a silným charakterom, ktorý vychádza z kvalitného zberu hrozna a starostlivého spracovania. Vôňa tohto vína je intenzívna a pútavá s nádejou na tóny zrelého ovocia a jemné zemité tóny, ktoré sú prepletené so sladkými tónmi marhúľ, broskýň a šťavnatého hrozna. Jeho plná ovocná chuť je doplnená jemnou kyselinkou a príjemnými tanínmi, ktoré dávajú vínu dokonalú rovnováhu.

Mrva Stanko Pesecká Leánka 2023 je skvelým doplnkom k lahodným pokrmom, ale aj ako aperitív pre pohostenie návštev. Je ideálnym spoločníkom ku grilovanému mäsu, duseným jedlám alebo k jednoduchým šalátom. Toto víno má vynikajúcu kvalitu a jeho vynikajúca chuť ho robia skvelým darčekom pre vašich priateľov alebo rodinu.

Víno sa skladuje v suchu a tme, ideálne pri teplote 10-15 °C, aby si udržalo svoju kvalitu a chuť. Doporučujeme ho podávať pri teplote 8-10 °C, aby ste si vychutnali jeho plnú chuť a vôňu. Mrva Stanko Pesecká Leánka 2023 je skutočne jedinečné slovenské víno s bohatým charakterom a silnou chuťou, ktoré vám poskytne nezabudnuteľné zážitky pri každom poháriku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Pesecká leánka
Ročník: 2023
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: polosuché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.