Pinot noir 2019, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Preniknite do elegancie s ELESKO Pinot Noir 2019. Toto atraktívne červené suché víno zaujme svojím rafinovaným profilom, v ktorom sa prelínajú arómy červeného ovocia s jemnými tónmi dubového dreva. Každý ďúšok ponúka harmonickú chuť, ktorá je výsledkom starostlivého zrenia. Ideálna voľba pre tých, čo hľadajú vínny zážitok plný elegance a hĺbky. Objavte túto nádhernú odrodu a nechajte sa okúzliť vínami ELESKO.

štandardná cena: €14,42 –33 % €9,62 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003835
Pinot noir 2019, suché, 0,75 l
Neohodnotené
ELESKO Pinot Noir, r. 2019, D.S.C., akostné víno, suché, 0,75 l
€14,42 –33 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

ELESKO Pinot noir 2019, suché, 0,75 l

Predstavujeme vám vrchol výnimočnej vínnej tradície – ELESKO Pinot Noir 2019. Táto vinárska lahôdka, ukrytá v elegantnej 0,75 l fľaši, je výsledkom starostlivého výberu hrozna a majstrovského umenia vinára. Nádherná farba vína prirovnateľná k rubínovej elegancii, je len predzvesťou toho, čo sa skrýva vnútri.

Hneď po otvorení fľaše sa vám naskytne bohatá paleta aróm, v ktorej dominuje červené ovocie s podtónmi lesných plodov, doplnená jemnými nuansami dubového dreva z dôsledku zrenia vo vybraných sudoch. Na jazyku objavíte harmonickú a vyváženú chuť, ktorá prelína sladké tóny ovocia s výraznou, ale nie prehnanou tanínovou štruktúrou.

Toto víno je skutočným reprezentantom toho, čo môže odroda Pinot Noir v kombinácii so slovenským terroirom ponúknuť. Je to víno, ktoré prekvapí aj skúsených znalcov svojou komplexnosťou a zároveň ponúkne hladký, prístupný zážitok pre tých, ktorí len objavujú svet vín.

Odporúčame podávať tento nápoj k delikátnym mäsitým pokrmom, alebo si ho vychutnávať samostatne pri špeciálnych príležitostiach. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete tento skvost konzumovať, ELESKO Pinot Noir 2019 vám zaručene ponúkne nezabudnuteľný vínny zážitok.

Objavte túto 0,75 l fľašu a odhaľte, čo to znamená, keď sa vášeň, tradícia a vinárska zručnosť spoja, aby vytvorili víno plné charakteru a elegancie. Nechajte sa okúzliť týmto výnimočným vínom od ELESKO a doprajte si skutočné vínne potešenie.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elesko
Výrobca: Elesko
Odroda: Rulandské modré
Ročník: 2019
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 13,5

Vinárstvo ELESKO predstavuje ideálnu kombináciu tradície a inovácií. Nachádza sa v malebnom srdci Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Založené v obci Vištuk, v vinohradoch s pôdou bohatou na hnedozem s prímesou štrkopiesku.

Vinárstvo sa sústreďuje na produkciu výnimočných vín, ktoré odzrkadľujú charakter tejto jedinečnej oblasti. S výsadbou vinohradov začalôo vinárstvo Elesko medzi rokmi 2005 a 2009 a dnes vyrába vína, ktoré sú skutočným odrazom tohto výnimočného terroiru. Vinárstvo využíva kombináciu moderných a tredičných technologických postupov, ako je napríklad macerácia pri nízkych teplotách a zrenie v dubových sudoch, aby vytvorilo vina s komplexnými arómami a bohatou chuťou.

ELESKO je značka, ktorá je synonymom precíznosti, kvality a výnimočnej chuťovej palety, čo ju robí jedným z lídrov v regióne vo výrobe kvalitných vín.