Pinot Noir - Bojničky 2021, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Mrva & Stanko predstavuje Pinot Noir - Bojničky 2021 ako svoju najnovšiu lahôdku z jeho vínimočných vín odrody Rulandské modré. Toto elegantné červené víno z tradičnej odrody Pinot Noir sa vyznačuje jemnejšou farbou a bohatou vôňou černíc a džemu z bobuľového ovocia. Jeho komplexná a zamatová chuť odráža tieto aromatické vnemy a ponúka plnosť lesného ovocia s nádychom horkého kakaa v závere. Určite vyskúšajte !

 

štandardná cena: €13,20 –5 % €12,46 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003886
Pinot Noir - Bojničky 2021, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Mrva & Stanko Pinot Noir Bojničky, r. 2021, akostné víno, suché, 0,75 l
€13,20 –5 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva Stanko Pinot Noir - Bojničky 2021, suché, 0,75 l

Vstúpte do sveta noblesných chutí a vôní s Pinot Noir 2021 od renomovaného vinárstva Mrva & Stanko. Toto výnimočné víno vás prenesie do samotnej jemnosti a zložitosti tejto tradičnej modrej odrody. Rozšírte svoje chuťové obzory s týmto noblesným vínom, ktoré presahuje bežné vnímanie vína.

Pôvabná vôňa:

Na prvý dotyk vás omámia bohaté a zmyselné vône, plné jemných tónov černíc a džemu z bobuľového ovocia. Zamatové nuansy vône zvádzajú vaše čuchové receptory na nebeskú púť...

Očarujúca chuťová symfónia:

Nechajte sa uniesť na chuťovú dobrodružnú jazdu plnú prekvapení a hlbokých zážitkov. Chuť tohto výnimočného vína je elegantným tancom na vašom jazyku, zlúčením nádherných tónov lesného ovocia s opojnou horkou čokoládou. Každý dúšok je novým objavom, zahrňujúcim vaše chute do fascinujúcej symfónie chuťových kontrastov.

Dlhý a nádherný záver:

Keď sa víno pomaly pohybuje po vašom podnebí, jeho elegantná a noblesná chuť zostane s vami ako sladká melódia. Dlhý, nádherný záverečný dozvuk pridáva hĺbku a trvácnosť tomuto vínu, posúvajúc váš zážitok na novú úroveň...

Pinot Noir 2021 od Mrva & Stanko je viac ako len víno; je to zážitok, ktorý oslovuje na vyššej úrovni. Otvorte fľašu a nechajte sa unášať touto lahodnou jedinečnosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Rulandské modré
Ročník: 2021
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Krajina pôvodu: Slovensko
Obsah alkoholu v obj. %: 14,0

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.