Rizling rýnsky - Malokarpatská VO 2022, suché, 0,75 l

1 hodnotenie

Objavte výnimočný Rizling rýnsky od Mrva & Stanko z ročníka 2022, ktorý je hrdým odrazom Malokarpatského terroir. Pocíťte nádherné tóny citrusov a sušených hrozienok, ktoré sú vyvážené dokonalými kyselinami a pikantnými nuansami.

Toto víno z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti je ideálnym partnerom pre špeciálne príležitosti alebo relaxačné večery s priateľmi. Vďaka nášmu eshopu nakupuj-vyhodne.sk si môžete dopriať tento skvost za bezkonkurenčnú cenu. Ochutnajte tradíciu a kvalitu slovenského vinárstva

€11,33 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003775
Rizling rýnsky - Malokarpatská VO 2022, suché, 0,75 l
1 hodnotenie
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Rizling rýnsky - Malokarpatská VO 2022, suché, 0,75 l

Rizling rýnsky od Mrva & Stanko 2022 - Malokarpatská VO

Ak hľadáte dokonalú kombináciu tradície slovenského vinárstva a kvality za výnimočnú cenu, ste na správnom mieste. "Špecialita" z dielne vinárov Mrva & Stanko, Rizling rýnsky z ročníka 2022, je víno, ktoré poteší nielen skúseného znalca, ale aj tých, ktorí sa začínajú s vínom zoznamovať.

Pripojte sa k tradícii vinárstva na Slovensku s týmto vynikajúcim Rizlingom rýnskym a vychutnajte si neopakovateľný chuťový zážitok. Víno láka svojím zložením, kde dominuje sviežosť citrusových plodov spájaná s nádychmi sušených hrozienok. Jemne pikantné nuansy a vyvážená kyselinka robia z tohto Rizlingu skutočný klenot, ktorý reflektuje bohatstvo Malokarpatského terroir.

S cukornatosťou hrozna na úrovni 23,4 NM a alkoholovým obsahom 13,5 %obj., je toto víno dokonalým spoločníkom pre rôzne príležitosti. Je ideálnym spoločníkom pre výnimočné rodinné oslavy, pohodové večery s priateľmi alebo len pre chvíle, keď si chcete v tichu a pokoji vychutnať pohár dokonalého vína.

Náš eshop nakupuj-vyhodne.sk je známy tým, že prináša skutočne vynikajúce vína za výhodné ceny, a tento Rizling rýnsky je toho dokonalým dôkazom. Urobte si radosť a doprajte si skvelý chuťový zážitok s tradíciou a kvalitou, ktorú ponúka tento produkt.

Nezabudnite na jeho potenciál zrenia, ktorý je 2 - 6 rokov, čo znamená, že môžete víno uložiť a vychutnať si jeho vývoj v priebehu času.

Odporúčame podávať:

Tento výnimočný Rizling rýnsky od Mrva & Stanko je skvelý spoločník pre množstvo kulinárskych špecialít.

  • Ryby a morské plody: Skúste ho s grilovaným zubáčom, morským vlkom alebo s delikátnymi krevetami pripravenými na cesnakovej masle.

  • Mäsové pokrmy: Vynikajúce je jeho sprievod pri vyprážanom bravčovom mäse, husacine či kurčatách pripravených na rôzne spôsoby.

  • Saláty: Víno sa harmonicky spája s ľahšími letnými šalátmi, kde prevládajú citrusy a orechy.

  • Syry: Ideálny spoločník pre mäkké syry, ako sú brie, camembert či mierne pikantné modré syry.

  • Ázijská kuchyňa: Jeho kyselinky a sviežosť dokonale kontrastujú s pikantnými ázijskými pokrmami, ako sú napr. thajské špeciality.

Aby ste si plne vychutnali bohatstvo chutí a aróm tohto vína, odporúčame ho podávať pri teplote 11-13°C. Otvorenú fľašu nechajte pred konzumáciou niekoľko minút dýchať, aby víno mohlo naplno odhaliť svoj charakter.

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Rizling rýnsky
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 13,5

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.