Rosé CSF X 2021, Special Selection, suché, 0,75 l

1 hodnotenie

Odhaľte tajomstvo Strekovského rajóna s Rosé CSF X 2021, Special Selection. Kombinácia Cabernet Sauvignon a Frankovky modrej vytvára symfóniu lahodných tónov čiernych ríbezlí a lesných malín. Príchuť višní a tóny dubového dreva pridávajú vrstvu zmyselnosti. Vychutnajte si toto exkluzívne víno v spoločnosti priateľov, alebo počas romantického večera pri ideálnej teplote 12°C.

Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.

€14,72 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003648
Rosé CSF X 2021, Special Selection, suché, 0,75 l
1 hodnotenie
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Martin Pomfy Rosé CSF X 2021, Special Selection, suché, 0,75 l

Vynikajúce Rosé za neodolateľnú cenu: Rosé CSF X 2021, Special Selection

Na nakupuj-vyhodne.sk vždy hľadáme spôsoby, ako vám priniesť najlepšie vína za skvelé ceny. Vo víne Rosé CSF X 2021, Special Selection sme našli skutočný poklad. Vyrábané z mimoriadne kvalitného hrozna z viníc Strekovského rajóna je toto víno dokonalou kombináciou vysokej kvality a hodnoty.

Ponúka nádherný ružový odtieň so stopami tehlovej farby, ktorá odráža bohatstvo a hĺbku jeho aróm. Chuťový profil je plný čiernej ríbezle, lesných malín, doplnený nuansami višní, dubového dreva a zábleskom karamelu. S 85% Cabernet Sauvignon a 15% Frankovka modrá, každý dúšok je svieži, plný a vyvážený.

Nechajte sa potešiť týmto výnimočným vínom, ktoré je ideálne na akúkoľvek príležitosť. A čo je najlepšie, jeho nízky obsah histamínu (<0,25 mg/l) umožňuje vychutnávať si ho bez obáv.

Prečo platiť viac inde, keď môžete získať takúto kvalitu za skvelú cenu práve tu, na nakupuj-vyhodne.sk? Objednajte si svoju fľašu ešte dnes a objavte výnimočnú hodnotu Rosé CSF X 2021, Special Selection.

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Cabernet Sauvignon, Frankovka modrá, cuvée
Ročník: 2021
Farba vína: ružové víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !