Tramín červený - Častkovce 2022, polosuché, 0,75 l

Neohodnotené

Tramín červený od Mrva & Stanko z ročníka 2022 je pôvabným zástupcom Malokarpatskej vinohradníckej oblasti s očarujúcimi tónmi medu, muškátových listov a jemných minerálnych nuanci. Vďaka svojej medovej korenitosti a šťavnatosti je tento polosuchý poklad ideálnym darčekom pre milovníkov výrazných vín.

€10,76 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003777
Tramín červený - Častkovce 2022, polosuché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva & Stanko Tramín červený - Častkovce 2022, polosuché, 0,75 l

Tramín červený z vinice Častkovce, vytvorený majstrami vinárstva Mrva & Stanko, nás v ročníku 2022 opäť pozýva k oslave slovenského vinohradníckeho dedičstva. Toto výnimočné biele polosuché víno s chráneným označením pôvodu z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti je symfóniou vôní a chutí.

Jeho nádherná žlto-zlatistá farba naznačuje záplavu senzuálnych aróm, ktoré tento Tramín skrýva. Medovo-korenistá vôňa je doplnená príjemnými tónmi liči, kvetového medu, muškátových listov, ruže a čajových lístkov. Tiež jemné minerálne tóny vyzdvihujú autentickosť Čachtického terroiru a dávajú tomuto vínu jeho jedinečný charakter.

V chuti vína sa opäť objavujú tieto korenisté a medové tóny, harmonicky doplnené o lahodné ovocné kyselinky. Komplexnosť tohto vína je zdôraznená zaujímavou korenitosťou a príjemným sladkastým záverom, ktorý vás povedie k hlbšiemu ponoru do sveta slovenských vín.

Čo robí tento Tramín tak obľúbeným? Možno to je jeho vyšší obsah zvyškového cukru, ktorý dodáva tomuto skvelému vínu lahodnú šťavnatosť a mäkkosť. Je to víno, ktoré sa hodí na všetky príležitosti - či už je to romantická večera, rodinný obed, alebo len pohodové posedenie s priateľmi.

Na www.nakupuj-vyhodne.sk si môžete dopriať toto skvostné víno za atraktívnu cenu. Nezmeškajte príležitosť ochutnať jedno z najlepších slovenských vín a staňte sa súčasťou tradície vinárstva na Slovensku.

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Tramín červený
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: polosuché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 13,0

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.