Tramín červený - Jasová 2022, polosuché, 0,75 l

Neohodnotené

Tramín červený z vinohradníckej obce Jasová z ročníka 2022 je klenotom medzi slovenskými vínnymi pokladmi. Charakteristický medovo-korenistými tónmi, ružovým olejom a stopami tropického ovocia, tento polosuchý skvost z Južnoslovenskej oblasti pridáva šarm a eleganciu každej príležitosti. Ideálny darček alebo príležitostný luxus pre gurmánov vín.

 

€10,76 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003778
Tramín červený - Jasová 2022, polosuché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva Stanko Tramín červený - Jasová 2022, polosuché, 0,75 l

Tramín červený z vinohradníckej obce Jasová, ročník 2022, je vynikajúcim príkladom toho, že aj slovenské vinárstvo dokáže vytvoriť krásne aromatické víno, ktorý je zároveň komplexné, vyvážené - jednoducho neodolateľné. S chráneným označením pôvodu a obsahom alkoholu 13,0 %, je to víno, ktoré vás zavedie na cestu výnimočných zmyslových pôžitkov.

Zlatistá farba vína je iba predohrou k medovo-korenistým tónom, ktoré dominujú vo vôni. Pridajú sa k nim aj elegantné nuansy tropického ovocia, ružového oleja a muškátových listov. Vo vôni sa objaví aj príjemná stopa červeného grepu a mletého bieleho korenia.

V chuti sa vám naskytne harmónia ovocnosti s medovým vnemom, všetko krásne podfarbené lahodnými ovocnými kyselinami. Komplexný dojem z vína dopĺňa jeho fľašová zrelosť od 1 do 4 rokov, ktorá sľubuje, že toto nádherné víno sa bude ešte naďalej vyvíjať a zlepšovať.

Odporúčame podávať pri teplote 11 – 13 °C, ideálne k hydine so sladkokyslými omáčkami, ku kačacím prsiam s medovo-balzamikovou redukciou, hovädziemu mäsu na hubách alebo teľaciemu perkeltu so smotanou. Toto víno je dokonalým spoločníkom pre špeciality ázijskej kuchyne a vynikajúcim darčekom pre každého, kto ocení jeho unikátny charakter a eleganciu.

Skrátka, ideálny spoločník pre gurmánov a milovníkov vín, ktorí si chcú dopriať niečo výnimočné.

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Tramín červený
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: polosuché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 13,0

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.