Triple white 2021, Special Selection, polosladké, 0,75 l

Neohodnotené

Toto unikátne cuvée kombinuje tri obľúbené odrody - 89% Chardonnay, 10% Veltlínskeho zeleného a 1% Rizling rýnskeho. Víno sa pýši zlatisto-žltou farbou a zvodnou aromatikou, v ktorej dominujú tóny manga, grepu, orieškov a jemného pozadia mandlí.

S harmonickou a sviežou chut'ou plnou ovocných a korenistých tónov je to ideálne víno pre tých, ktorí hľadajú niečo výnimočné. Zaradené do exkluzívnej edície Selection, toto víno je dokonalým zastúpením vinárstva Mavín | Martin Pomfy.

€14,72 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003647
Triple white 2021, Special Selection, polosladké, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Martin Pomfy Triple white 2021, Special Selection, suché, 0,75 l

 

Mavín - Pomfy Triple white 2021 Selection

Predstavujeme Vám skvost v podobe cuvée z vinárstva Mavín | Martin Pomfy - Triple white 2021 Selection. Toto víno je výnimočné svojim zložením a kvalitou, ktorá vychádza zo starostlivo vybraných odrôd: 89% Chardonnay, 10% Veltlínskeho zeleného a 1% Rizling rýnskeho.

Už pri prvom pohľade na jeho pôvabnú zlatisto-žltú farbu cítite prísľub výnimočného zážitku. Vôňa tohto vína je zároveň výbušná a jemne zladená - dominuje v nej exotické mango, doplnené o nuansy grepu a orieškov. Na pozadí tejto zvodnej aromatickej kompozície nájdete tóny mandlí, ktoré dokonale vyvažujú a uzatvárajú celkovú paletu vnemov.

V chuti vína sa objavuje skvelá harmónia medzi ovocnými a korenistými tónmi, ktorá je jemne podčiarknutá prirodzeným zvyškovým cukrom. Táto kombinácia dodáva vínu komplexný charakter a zároveň zachováva jeho sviežosť a ľahkosť. Triple white 2021 Selection je skutočným prejavom remeselníckej výroby a vášne vinára Martina Pomfyho.

Víno je tiež zahrnuté do exkluzívnej edície Selection, čím potvrdzuje svoju výnimočnosť a vybranú kvalitu. Svojím charakterom a štýlom sa stane ozdobou každej spoločenskej udalosti a poslúži ako dokonalý spoločník pri slávnostných príležitostiach.

Pre tých, ktorí majú citlivú reakciu na histamín, je tu ešte dobrá správa - víno má nízky obsah histamínu, konkrétne menej ako 0,25 mg/l.

Odporúčame podávať víno Triple white 2021 Selection pri teplote cca 12 °C, aby ste mohli naplno vychutnať všetky jeho chuťové a aromatické nuansy. Je ideálnym spoločníkom k rôznym pokrmom, od lahôdok po hlavné chody.

Pôvod hrozna z Malokarpatskej a Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti z lokality Vinosady a Rúbaň zaručuje autenticitu a výnimočnosť tohto vína. Vyskúšajte a ponorte sa do sveta vína plného prekvapení a zážitkov.

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Chardonnay, Rizling rýnsky, Veltlínske zelené
Ročník: 2021
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: polosladké víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !