Triple white 2022, Special Selection, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Mavín - Pomfy Triple white 2022 Selection - elegantné cuvée odrôd Rizling rýnsky, Rizling vlašský a Veltlínske zelené s iskrivou zlatožltou farbou. Vôňa citrusov, minerality a sušenej papaye sú v perfektnej harmónii s bohatou, sviežou chuťou a dotykom malokarpatskej minerality. Ideálny spoločník pre špeciálne príležitosti.

€14,72 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003798
Triple white 2022, Special Selection, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Martin Pomfy Triple white 2021, Special Selection, suché, 0,75 l

 

Pri predstavovaní exkluzívneho výberu vinárstva Mavín, nesmieme obísť nádherné cuvée Triple white 2022. Toto výnimočné víno predstavuje kombináciu troch významných odrôd: 60% Rizling rýnsky, 20% Rizling vlašský a 20% Veltlínske zelené. Každá z týchto odrôd prináša do tohto cuvée niečo výnimočné, čím vytvára skutočne harmonický celok.

Už na prvý pohľad nás zaujme iskrivá zlatožltá farba, ktorá pripomína letné popoludnie. Očarujúca vôňa nás následne vtiahne do sveta plného citrusového ovocia, ktoré je dokonale vyvážené s jemnými tónmi minerality. Na pozadí sa nám následne naskytne ľahký nádych sušenej papaye, ktorý dotvára celkový aromatický zážitok.

Keď toto víno ochutnáte, zistíte, že chuť plne reflektuje to, čo ste cítili vo vôni. V chuti je tento nápoj bohatý, komplexný, a predovšetkým svieži. Dominujúce tóny citrusového ovocia sú doplnené atraktívnou kyselinkou, ktorá pridáva vínu na sviežosti. To všetko je ukončené jedinečnými a neopakovateľnými tónmi malokarpatskej minerality, ktoré vám pripomenú pôvod tohto skvostného nápoja.

Víno je tiež výnimočné svojim nízkym obsahom histamínu (<0,25 mg/l), vďaka čomu je vhodné aj pre ľudí s citlivejším trávením.

Ako každé skvostné víno, aj Triple white 2022 Selection si zaslúži byť podávané pri správnej teplote. Odporúčame ho servírovať pri teplote cca 12 °C, čím sa jeho chuť a vôňa plne prejavia.

Charakteristika vína:

  • Alkohol: 12,0 %
  • Obsah cukru: suché
  • Pôvod hrozna: Malokarpatská vinohradnícka oblasť, Vinosady

Vínne tradície spojené s moderným prístupom a láskou k vinárstvu - to všetko nájdete v fľaši Triple white 2022 od vinárstva Mavín | Martin Pomfy. Užite si tento skvost pri rôznych príležitostiach, či už sú to rodinné oslavy, romantické večere, alebo obyčajné večery strávené s priateľmi.

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Rizling rýnsky, Rizling vlašský, Veltlínske zelené
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,0

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !